Piešťany

“Miesto pre príjemnú večeru ”
Recenzia Taverna

Taverna
Na pozícii č. 9 spomedzi 58 Reštaurácie v Piešťanoch
Opis: Vitajte v piešťanskej Taverne. U nás môžete spomaliť svoje tempo, oddýchnuť si a popri tom spoznávať rozmanité chute Stredomoria. Oddať sa dobrému jedlu a pitiu v príjemnej atmosfére gréckej Taverny. Preniesť sa na bezstarostnú dovolenku s výhľadom na tyrkysové strechy bielych domov zaliate zapadajúcim slnkom kdesi nad horizontom mora. Pri tvorbe našich jedál sme verné tradícii kamaráta Stylianosa, od ktorého sme Tavernu pred pár rokmi prevzali. Okrem lahôdok pripravených podľa jeho jedinečných receptúr, nájdete v našom menu aj naše vlastné špeciality. Vytvorené s fantáziou, láskou a radosťou, vždy z originálnych ingrediencií, ktoré dovážame priamo z Grécka a Cypru. Dbáme na to, aby boli naše jedlá vždy čerstvé, poctivé, pripravené z tých najlepších domácich surovín. Kali Orexi
 - Dobrú chuť, po grécky. Sestry Janka a Evka.
 - Dobrú chuť, po grécky. Sestry Janka a Evka.
Zrecenzované: 3. júna 2019 cez mobilné zariadenie

Veľmi pekné miesto, milý personál, jedlo bolo chutné, ceny niektorých jedál fajn, iných premrštené. Rozhodne sa sem pri najbližšej návšteve ešte vrátim.

Dátum návštevy: jún 2019
Poďakujte používateľovi SisaBLABLA.

Zrecenzované: 22. apríla 2019

Veľmi dobré jedlo - mala som gyros so šalátom. Veľká porcia, rozumná cena. Keď budeme opäť v Piešťanoch, prídeme opäť .

Dátum návštevy: apríl 2019
Poďakujte používateľovi Zuzana_traveler.
Zrecenzované: 9. marca 2019

fantastická domáca grecka kuchyňa, bola som tam prvý krát, ale isto nie posledny. Dámy milé a úžasné, jedlo jedna báseň, tolko dobrého jedla pod jednou malou strechou... klobuk dolu

Dátum návštevy: marec 2019
Poďakujte používateľovi Marcela M.
Zrecenzované: 16. februára 2019 cez mobilné zariadenie

Ak máte radi grécku kuchyňu, máte jedinečnú šancu vynikajúco sa najesť. Reštauráciu vedú dve sestry, ktoré jej venovali svoje srdce. Výborné jedlo, útulný interiér a super personál je kombinácia, ktorá nesklame. Kedykoľvek som v Piešťanoch, zavítam na obed sem a vždy sa teším. Dlhodobo si reštaurácia drží štandard a je top v Piešťanoch ;-)

Dátum návštevy: február 2019
Poďakujte používateľovi SK_cestovatel.
Zrecenzované: 13. novembra 2018 cez mobilné zariadenie

Toto je jedna z mála reštauráciì rodinného typu v Piešťanoch. Je tu milá obsluha a poradia vám čo si máte vybrať ak to potrebujeme.

Dátum návštevy: júl 2018
Poďakujte používateľovi JaroslavN32.

Cestovatelia, ktorí si pozreli Taverna, si pozreli aj

Piešťany, Trnavský kraj

Navštívili ste Taverna? Podeľte sa o svoje zážitky!