“Vyborna restauracia”
Recenzia Taverna

Taverna
Na pozícii č. 11 spomedzi 52 Reštaurácie v Piešťanoch
Opis: Vitajte v piešťanskej Taverne. U nás môžete spomaliť svoje tempo, oddýchnuť si a popri tom spoznávať rozmanité chute Stredomoria. Oddať sa dobrému jedlu a pitiu v príjemnej atmosfére gréckej Taverny. Preniesť sa na bezstarostnú dovolenku s výhľadom na tyrkysové strechy bielych domov zaliate zapadajúcim slnkom kdesi nad horizontom mora. Pri tvorbe našich jedál sme verné tradícii kamaráta Stylianosa, od ktorého sme Tavernu pred pár rokmi prevzali. Okrem lahôdok pripravených podľa jeho jedinečných receptúr, nájdete v našom menu aj naše vlastné špeciality. Vytvorené s fantáziou, láskou a radosťou, vždy z originálnych ingrediencií, ktoré dovážame priamo z Grécka a Cypru. Dbáme na to, aby boli naše jedlá vždy čerstvé, poctivé, pripravené z tých najlepších domácich surovín. Kali Orexi
 - Dobrú chuť, po grécky. Sestry Janka a Evka.
 - Dobrú chuť, po grécky. Sestry Janka a Evka.
Zrecenzované: 31. júla 2017

Z restauracie sme boli velmi prekvapeni. Vyborne restauracia s prijemnou obsluhou a vynikajucim jedlom, samozrejmne ze pristupnu cenu na centrum Piestan.
Radi sa sem niekedy este vratime:)

1  Poďakujte používateľovi martinas946.
Na túto recenziu odpovedal zamestnanec zariadenia Barborella, Manažér pre styk s verejnosťou v zariadení Taverna.Zodpovedané: 12. augusta 2017

Dobrý deň,

ďakujeme Vám za milé slová! Budeme sa tešiť na všetky Vaše ďalšie návštevy :)

Za tím Taverny pozdravuje,

Zrecenzované: 28. apríla 2017 cez mobilné zariadenie

Túto reštauráciu navštevujem už dlhodobo. Ak si chcem dopriať dobré jedlo, tak táto reštaurácia je moja prvá voľba. Taktiež keď idem okolo a chcem len niečo rýchle pod zub, tak zájdem sem na gyros. Prostredie reštaurácie je veľmi pekné, pričom hrá príjemná grécka hudba.

2  Poďakujte používateľovi PavolB75.
Na túto recenziu odpovedal zamestnanec zariadenia Barborella, Manažér pre styk s verejnosťou v zariadení Taverna.Zodpovedané: 29. apríla 2017

Dobrý deň prajeme, Pavol B,

veľká vďaka za milé slová! Sme veľmi rady, že nás máte ako prvú voľbu dobrého jedla v našom meste :) Takáto spätná väzba je pre nás vždy príjemný signálom, že náš vklad - variť a prevádzkovať našu reštauráciu pre Vás so srdcom, má naozaj zmysel :)

Krásny deň z Taverny za celý tím praje, Barbora.

Zrecenzované: 5. apríla 2017

posedenie vyborne kuchyna ozaj super iba z kvalitnych surovin priamo v centre mesta a pri tom klud ,,,,,, obsluha mila a usmievva tak ako to ma byt terasa utulna a prijemna grecka hudba takze vrelo doporucujem.

2  Poďakujte používateľovi gracpavol.
Na túto recenziu odpovedal zamestnanec zariadenia Barborella, Manažér pre styk s verejnosťou v zariadení Taverna.Zodpovedané: 7. apríla 2017

Dobrý deň prajeme,

veľmi pekne ďakujeme za priaznivu recenziu, milé slová a tešíme sa na všetky Vaše ďalšie návštevy u nás :)

Za celý tím Taverny pozdravuje,

Zrecenzované: 29. marca 2017

Do tejto reštaurácie chodím na obedy. Jedlo je jednoduché a perfektne dochutené. Cez leto je tu veľmi útuľná terasa. Čo sa týka obedov pre mňa najlepšia voľba v Piešťanoch.

1  Poďakujte používateľovi 141jang.

Dobrý deň prajeme,

sme veľmi rady, že Vám u nás chutí a že sa k nám radi vraciate! Či už je to obedové menu, alebo večera v stredomorskom duchu, dávame si na príprave jedál záležať tak, akoby sme ich pre nás samých, či našu rodinu chystali. Tešíme sa, že je to z našich dobrôt cítiť :)
Tešíme sa veru aj my už na terasu a teplejšie počasie ,)

Pekný deň za Tavernu praje,

Zrecenzované: 16. marca 2017

Skvele jedlo, milá obsluha, príjemné priestory..vstupom do reštaurácie sa ocitnete behom chvílky v Grécku :-)Jednoduché a vkusné zariadenie, grécka hudba príjemnej hlasitosti aj na rozhovor, jedlá čerstvé, super dochutené, porcie veľké. Páči sa mi jednoduchá štruktúra jedálneho lístka. Ďakujem za príjemný zážitok a určite odporúčam

Poďakujte používateľovi MiriamB2769.
Na túto recenziu odpovedal zamestnanec zariadenia Barborella, Manažér pre styk s verejnosťou v zariadení Taverna.Zodpovedané: 18. marca 2017

Dobrý deň prajeme Miriam,

veľmi pekne ďakujeme za príjemnú a ozaj komplexnú recenziu :) Sme veľmi radi, že sa Vám páčilo, chutilo a dobre ste sa u nás cítili. Tešíme sa na Vás kedykoľvek budete mať grécke chúťky ☺️

Pekný víkend prajeme.

Za tím Taverny,
Barbora.

Cestovatelia, ktorí si pozreli Taverna, si pozreli aj

Piešťany, Trnavský kraj

Navštívili ste Taverna? Podeľte sa o svoje zážitky!