Recenzované: 14. októbra 2018

V penzióne sme boli s detičkami v škole v prírode. Veľmi si pochvaľujem celý pobyt, ubytovanie veľmi pekné, lokalita veľmi dobra. Strava bola výborná a aj detičkám veľmi chutila.Personál bol príjemný a prevádzkarka p. Šimková bola veľmi ústretová vo všetkom, čo si veľmi pochvaľujem. Odporúčam všetkým materským školám :),ďakujeme.Táňa H.

Tip na izbu: Všetky izby sú veľmi dobré
Dátum pobytu: október 2018
Poďakujte používateľovi tatianaharendarc2018.
Recenzované: 24. júna 2018

Na tomto hoteli sme mali raňajky, suchý obed a večeru. No po prvom dni som musel ísť do obchodu, aby som nehladoval celé dni. Kvalita stravy bola úbohá. Dostali sme na tanier po 2 párky a trochu čaju. Izby boli celkom fajn, i keď menšie ale stačili. Personál mal vo veciach chaos a nevedeli čo chcú. Wellness zbytočne predražený. Je pravda, že nám boli splnené špeciálne požiadavky na tortu, no to je všetko. Je škoda, že hotel nevyzerá zvnútra tak dobre ako z vonku.

Tip na izbu: dostupnosť prijateľná
Dátum pobytu: jún 2018
2  Poďakujte používateľovi NoroL4.
Recenzované: 24. augusta 2016 cez mobilné zariadenie

Dlho sme vyberali kam ako nakoniec sme ráno bookli a poobede sme už boli ubytovaní. Podľa mňa Smokovec je najlepšie miesto v Tatrách. Nie je to hlavne centrum a všade je rovnako ďaleko. Ubytovanie bolo fajn, čisto. Personál bol milý a ústretový. Parkovanie v pohode. Možnosť objednať si večeru. Kľudné prostredie a detsky kútik. Boli sme spokojní. Odporúčam.

Dátum pobytu: august 2016
3  Poďakujte používateľovi miroslavb596.
Recenzované: 26. júla 2016

V penzióne sme strávili Veľkú noc a boli sme milo prekvapení. Ubytovanie bolo pekné, čisté, poloha penziónu je tiež dobrá, no čo sme skutočne ocenili, bola úroveň (tak často kritizovaných) služieb. Osobná angažovanosť majiteľov - ich osobný záujem na tom, aby sa hostia cítili čo najlepšie, bol cítiť na každom kroku. S tým súvisí i množstvo detailov, ktoré nám spríjemňovali pobyt - skvelá veľkonočná večera sj s programom, vynikajúce jedlo - kopec domácich/regionálnych produktov, k tomu vlastný pečený chlieb na raňajky, syry, pomazánky, skutočne výnimočné. V saune prichystaná voda s citrónom, nakrájané ovocie, na recepcii pre hostí veľkonočné koláčiky, výzdoba,... - bol to zážitok.

Dátum pobytu: marec 2016
2  Poďakujte používateľovi dkadar123.
Recenzované: 15. mája 2016

Ďakujeme z celého srdca za náááádherný pobyt vo vašej vile SIESTA. Boli to pre nás nádherne strávené chvíle, ktoré sme si s manželom veľmi užili. Oslavovali sme u Vás 10 - té výročie a naozaj ste nám ho dokonale spríjemnili, či už to bolo krásne, romanticky pripravenou izbou so srdiečkami a šampanským, super saunami a výrivými vaňami a v neposlednom rade nádhernou romantickou večerou. Strava bola celkovo veľmi chutná a všetko to bolo pod láskavým vedením veľmi milého a ochotného presonálu. Túto vilu môžeme len odporúčať a veľmi radi sa sem vrátime aj s našími deťmi. Všetko bolo na 1******. :-)

Dátum pobytu: máj 2016
2  Poďakujte používateľovi Blazekovci.