“Ako tak”

Cukráreň Elisabeth Patisserie
Na pozícii č. 1 spomedzi 1 Pekárne v Nitre
Opis: Cukráreň Elisabeth Patisserie - Paríž v srdci Nitry, kde nájdete zákusky a dezerty inšpirované francúzskom. Vďaka príjemnému prostrediu, vkusnému zariadeniu a vždy čerstvým zákuskom sa tu budete cítiť výborne. V ponuke máme aj bezlepkové koláčiky.

Krásne priestory vo Francúzskom štýle. Výborná káva a zaujímavé menu - káva, džús, croissant alebo sandwich za dobrú cenu. Škoda len že obsluha bola podpriemerná- slečne čašníčke to dlhšie dobu trvalo obslúžiť nás, nebola ani nejako veľmi mila na to že tam nemala nikoho iného. Po objednávke si dopriala ťažký výdych a pri príprave niečoho v zadu padla dosť hlasno vulgárna nadávka v priestoroch. Škoda tej obsluhy, len z toho dôvodu by som sa tam nevrátila.

Poďakujte používateľovi Klaudia228.

Zrecenzované: 24. augusta 2019 cez mobilné zariadenie

Krásne, útulne a oku lahodiacie priestory s milou, ochotnou a usmievavou obsluhou. Koláčiky naprosto skvele, malinova limonada s ruzou chuťovka. Odporucam

Poďakujte používateľovi KatkaVal.
Zrecenzované: 9. augusta 2019 cez mobilné zariadenie

Je to milý, útulný a veľmi dobre lokalizovaný priestor s chutnými koláčikmi s veľmi príjemnou obsluhou.

Dátum návštevy: júl 2019
Poďakujte používateľovi lkupca22.
Zrecenzované: 17. júla 2019

Patisérku mám veľmi rada, ponúka príjemné prostredie na posedenie pri káve a zákusku, prežila som tu veľmi romantické rande aj pohodové posedenie s kamarátkou, Patisérka prosto ponúka skvelé chvíle kedykoľvek - poobede ako oáza pokoja, večer ako romantický ostrov :) Určite odporúčam, káva skvelá, zákusky výborné a pestré :)

Dátum návštevy: jún 2019
Poďakujte používateľovi MariaR13406.
Zrecenzované: 5. júna 2019

Výborné zákusky, koláčiky, tortičky v originálnom prostredí vo francúzskom štýle. Dobre sa tam sedí, maškrtí, inšpiruje, oddychuje, ... Ak chcete niekoho pozvať na miesto, ktoré urobí dojem, skúste túto cukráreň. Len treba k tomu aj patrične plnú peňaženku. :)

Dátum návštevy: február 2019
Poďakujte používateľovi gajdosovagabika.

Cestovatelia, ktorí si pozreli Cukráreň Elisabeth Patisserie, si pozreli aj

Nitra, Nitriansky kraj

Navštívili ste Cukráreň Elisabeth Patisserie? Podeľte sa o svoje zážitky!