“krásna kaviareň”

Elisabeth Patisserie
Na pozícii č. 1 spomedzi 1 Pekárne v Nitre
Zrecenzované: 24. mája 2017

táto kaviareň mi prirástla k srdcu :) majú skvelé koláčiky, dobrú kávu, domáce limonády či skvelý čaj. je tam pokoj na pokec. je pomerne často plná pre svoj parížsky nádych a rada sa tam vraciam.

Poďakujte používateľovi Trip704666.

Zrecenzované: 15. novembra 2016

Hneď ako som otvorila dvere, som vedela, že toto bude moja najobľúbenejšia cukráreň.Útulné prostredie, milá obsluha. Koláčiky sú vynikajúce a horúca čokoláda bola čisté nebíčko v papuľke.

Poďakujte používateľovi Jana M.
Zrecenzované: 2. septembra 2016 cez mobilné zariadenie

Takýchto miest nikdy nie je dosť! Príjemná atmosféra malej francúzskej kaviarničky. Hoci aj ceny su francúzske, určite sa zčasu načas oplatí prísť, vychutnať si kávičku s maškrtkou v krásny slnečný deň. A obsluha na úrovni! Držím palce!

Poďakujte používateľovi Moncurik.
Zrecenzované: 26. apríla 2016

Kaviareň-cukráreň, ktorá sa snaží vniesť do centra Nitry parížskeho ducha svojou veselosťou, pestrosťou, modernými zákuskami a francúzskymi melódiami. Na zákusok si prichystajte cca 2,50 Eur za 1 ks, ale oplatí sa. Káva takisto fajn. Myslím, že podávajú aj raňajky. Konečne iný, svieži koncept cukrárne v Nitre.

Poďakujte používateľovi Katuskag.
Zrecenzované: 25. mája 2018 cez mobilné zariadenie

Cestovatelia, ktorí si pozreli Elisabeth Patisserie, si pozreli aj

Nitra, Nitriansky kraj

Navštívili ste Elisabeth Patisserie? Podeľte sa o svoje zážitky!