“Top kaviarnička”

Pridajte ju.
Rosetta
Na pozícii č. 52 spomedzi 103 Reštaurácie v Nitre
Zrecenzované: 31. marca 2018 cez mobilné zariadenie

Skvelé cappuccino, výber káv a milá obsluha, odporúčam navštíviť viacx, vyskúšajte aj koláče, paráda (-:

Poďakujte používateľovi peters13529.

Zrecenzované: 19. mája 2016

Dnes som bola po druhý krát v kaviarni Rosetta. Už prvá návšteva dopadla zle, ale povedala som si, že im dám ešte šancu. Zobrala som na kávu aj manžela nech ochutná "svetovú" kávu. Záver: ku káve sme sa ani nedostali pretože sme 10 minút čakali pokiaľ si nás vôbec slečne "čašníčka" všimne. NEVŠIMLA!!! Za 10 minút nebola schopná ani prísť sa opýtať, čo si dáme nieto ešte spraviť kávu a to jej ochkanie pri robení kávy. No neviem, ale keď ju obťažuje práca nemala by ju robiť. A pre pochopenie - kaviareň je maličká s pár stolmi, ktoré ani neboli zaplnené - takže roboty nemala veľa. Po 10 min. sme teda nahnevaní odišli a musím povedať, že sa tam určite nevrátim ani ju neodporučím. A to som si tam chcela kúpiť aj čokoládu a zrnkovú kávu, ale takto...určite NIE. Pre majiteľov: skúste si lepšie vyberať obsluhu alebo tam na nejaký čas seďte, lebo takto stratíte klientov.

Dátum návštevy: máj 2016
Poďakujte používateľovi Barborias.
Zrecenzované: 27. januára 2016 cez mobilné zariadenie

Výborné kávy, od základných blendov po výberové, možnosť kúpy výberovej zrnkovej kávy aj na domov, ako aj príslušenstva a všetkého pre kávu. Vynikajúca obsluha, príjemné prostredie a skvelé koláče

Dátum návštevy: december 2015
1  Poďakujte používateľovi Samuel B.
Zrecenzované: 24. augusta 2016 cez mobilné zariadenie

Dátum návštevy: august 2016
Zrecenzované: 22. decembra 2015

Dátum návštevy: december 2015

Cestovatelia, ktorí si pozreli Rosetta, si pozreli aj

Nitra, Nitriansky kraj

Navštívili ste Rosetta? Podeľte sa o svoje zážitky!