“Veľká spokojnosť ”
Recenzia Sypka u Ludvika

Sypka u Ludvika
Na pozícii č. 1 spomedzi 103 Reštaurácie v Nitre
Zrecenzované: 2. apríla 2018 cez mobilné zariadenie

Boli sme tu uz asi 4x. Vždy sme boli spokojní. Polievky, hlavne jedla, dezerty aj káva je fajn. Personál je ústretoví a velmi ochotní. Pri návale hostí nezabúdajú na úsmev a milé slovo :) vždy plná reštaurácia, naštastie sme nečakali na stôl viac ako 5 minút. Určite sa radi vrátime.

Dátum návštevy: apríl 2018
Poďakujte používateľovi groanka.

Zrecenzované: 16. februára 2018 cez mobilné zariadenie

Vynikajúce bryndzáky, halaszle a maková štrúdľa. Nie je čo vytknúť. Pekné prostredie a ústretový personál.

Poďakujte používateľovi ROBOL3.
Zrecenzované: 4. februára 2018

Túto reštauráciu odporúčam každému. V prípade, že budete chcieť zájsť na víkendový obed odporúčam rezerváciu stola, ankoľko je reštaurácia beznádejne obsadená. Kvalita jedla je neskutočná a oku a chuti lahodiaca.

Dátum návštevy: august 2017
Poďakujte používateľovi Sightseer722658.
Zrecenzované: 25. januára 2018 cez mobilné zariadenie

Ak máme chuť na perfektne pripravený steak tak naberáme smer do Sýpok. Už som ho jedla na viacerých miestach, ale tu nám chutí najviac.

Poďakujte používateľovi 254annaa.
Zrecenzované: 6. decembra 2017

Chutné tradičné slovenské jedlá, prostredie reštaurácie je pekné a príjemné, avšak obsluha iba priemerná.

Dátum návštevy: apríl 2017
Poďakujte používateľovi Lub639.

Cestovatelia, ktorí si pozreli Sypka u Ludvika, si pozreli aj

Nitra, Nitriansky kraj

Navštívili ste Sypka u Ludvika? Podeľte sa o svoje zážitky!