“Pravdepodobne najlepšie Sushi”

Tatami - Japonská izba
Na pozícii č. 27 spomedzi 85 Reštaurácie v Nitre
Opis: Útulná reštaurácia v srdci mesta Nitra. Priamo na pešej zóne nájdete našu jedinečnú reštauráciu, ktorá ponúka moderné aj tradičné sushi a ázijskú kuchyňu. Tatami ponúka selekciu vína z celého sveta. Každý deň nájdete v ponuke čerstvé Raw koláče.
Zrecenzované: 4. septembra 2017 cez mobilné zariadenie

Sme prave prvy den v novoprestahovanej prevadzke, cize neviem hodnotit prostredie ci hudbu. Avsak na tom mi v tomto pripade vobec nezalezalo. Milo prekvapil mily personal a ani dlhsia doba cakania nam nevadila (aj ked sme boli jedini). Na dobre sa oplati pockat. A oplatilo sa! Dostali sme to, po co sme prisli. Pravdepodobne najlepsie Sushi doteraz... a to som uz co to pochodil. Pomer cena/kvalita/pocet vyborne. Odporucame

1  Poďakujte používateľovi MichalKopecky.
Na túto recenziu odpovedal zamestnanec zariadenia Tatami_Nitra, Majiteľ v zariadení Tatami - Japonská izba.Zodpovedané: 17. septembra 2017

Ďakujeme za hodnotenie :) Sme radi, že ste nás našli

Zrecenzované: 11. marca 2017

Sushi bolo vynikajúce! Starali sa o nás a dostali sme aj výklad, z čoho bolo cítiť, že tu ľúbia robiť sushi a že vedia čo činia.

2  Poďakujte používateľovi 007Marti.
Zrecenzované: 11. marca 2017 cez mobilné zariadenie

Najlepsie sushi ake sme kedy jedli. Moznost prihlasit sa na degustaciu alebo na skolu sushi. Urcite sa sem este vratime...

1  Poďakujte používateľovi martin l.
Zrecenzované: 7. februára 2017

Najlepšie sushi v Nitre. Rovnako výborné polievky, raw food a víno. Milý personál. Možnosť posedenia v príjemnej japonske izbe alebo donášky jedla domov. Vrelo odporúčam sety sushi na rodinné alebo firemné akcie. Vždy sa zje ako prvé. Držím chalanom palce. Nech sa im dlho a dobre darí.

2  Poďakujte používateľovi Schuma_NR.
Zrecenzované: 6. februára 2017 cez mobilné zariadenie

Najlepšie sushi, aké som jedla! Prišli sme v nedeľu a napriek tomu, že vtedy robia iba donášku, kvôli nám otvorili reštiku. Pán, ktorý nás obsluhoval bol veľmi milý, porozprával nám o výrobe sushi, wasabi, ako sa dovážajú ryby. Ceny sú tiež skvelé. 40kusový set pre dvoch stál 30€. Len pre porovnanie, v Piešťanoch toľko stojí 20ks. Ďakujeme za skvelý kulinársky zážitok. Určite sa radi vrátime.

Poďakujte používateľovi Kristína M.

Cestovatelia, ktorí si pozreli Tatami - Japonská izba, si pozreli aj

Nitra, Nitriansky kraj

Navštívili ste Tatami - Japonská izba? Podeľte sa o svoje zážitky!