Recenzované: 13. novembra 2017

Veľmi milý a priateľský medzinárodný personál, na viacerých detailoch (príchod, odchod, zrušenie rezervácie) sa dá dohodnúť, izby čisté, pekne zariadené, spoločenská miestnosť poslúži na dobrú zábavu s hrami, kt. sú k dispozícii aj biliardom, raňajky boli klasické na aké sme zvyknutý doma. Možnosť navariť si vlastné jedlo v kuchynke kde nájdete všetko potrebné. Pre niekoho pravdepodobne môže byť nevýhoda, že personál hovorí málo po slovensky, no ak vám nerobí angličtina problém, na všetkom sa viete dohodnú. Poloha je na kraji mesta, asi 20 min pešo do centra. Vrelo tento hostel odporúčam na krátky ale aj dlhodobejší pobyt! Všetci sme sa cítili príjemne :)

Dátum pobytu: november 2017
1  Poďakujte používateľovi adrian112017.
Na túto recenziu odpovedal zamestnanec zariadenia Brighella012, Direttore v zariadení Nitra Glycerin Hostel.Zodpovedané: 5. februára 2018

Dear Adran, thank you for your review and for choosing our hostel. We're happy that you enjoyed your stay and we're looking forward to having you again as a guest at the Nitra Glycerin Hostel!

Recenzované: 2. apríla 2017 cez mobilné zariadenie

Mily a ustretovy personal, ciste a slusne zariadene ubytovanie.. momentalne tam nie je nik s kym by ste sa dohovorili po slovensky ale to moze byt aj vyhoda aj nevyhoda.. ak viete anglicky alebo taliansky nie je problem

Dátum pobytu: apríl 2017
Poďakujte používateľovi karolpalenik1990.

Dear Karol, thank you for your positive comments! I am so glad to hear that you enjoyed your stay with us! I hope your next stay and just around the corner! See you!

Recenzované: 28. januára 2017 cez mobilné zariadenie

Nenechajte sa oklamat prvim dojmom z okolia tohto hostelu (nic moc totizto). Ale samotny hostel je uzasny. Personal extremne priatelsky.. uzival som si kazdu sekundu pobytu tam. Uz nepojdem nikam inam len sem :).... izby su pekne ciste udrzovane nemam vobec ziadne vyhrady .. dokonca niektore 3* hotely sa mozu schovat... jediny malicky problem je ze personal ma trosku problemy so slovencinou ... ale na druhu stranu hovoria anglicky takze som nemal vobec problem si s nimi pokecat.. su priatelsky a na nic vam nepovedia nie.... Ak ale nehovorite anglicky tak spravia vsetko co bude v ich silach aby ste sa nakoniec pochopili ... praca ich bavy a je to na nich vidno... moje hodnotenie 11z10 :) ked niekedy v buducnosti pojdem znova do nitry pojdem len sem ... nikam inam

Dátum pobytu: január 2017
Typ výletu: Cestoval/a sólo
Poďakujte používateľovi JakubS3103.
Na túto recenziu odpovedal zamestnanec zariadenia Brighella012, General Manager v zariadení Nitra Glycerin Hostel.Zodpovedané: 22. februára 2017

Dear Jakub S,
Wow, thank YOU very much for having shared such a detailed review about your recent stay at Nitra Glycerin Hostel!
It is a great pleasure to know how much you enjoyed your time with us. Our team does their best in order to make your stay as comfortable as possible!
Once again thanks for sharing your experience!

Recenzované: 10. septembra 2016

... super! milý personál, dobre raňajky a pre mňa osobne (keď sa ráno zobudíte v hostelo a nemáte veľké očakávania) prekvapivo chutná káva - to vám hneď dvihne náladu. Zloženie návštevníkov multikultúrné. Izby sú priestranné, jednoduché, čisté. Absolútne bezpečné :)

Dátum pobytu: september 2016
  • Typ výletu: Cestoval/a sólo
Poďakujte používateľovi Mayali17.

Dear Mayali17,

First of all we would like to thank you for taking the time to write such kind and beautiful words in regard of our hostel.
We are honored to read that our efforts to make our guests to feel at home, have come to a success!
We are happy too that you enjoyed our free breakfast and its coffee! Despite we are a hostel, we know that breakfast is the most important meal of the day so our guests need a warm wake up :-)
Hope to welcome you again in Nitra very soon!

Recenzované: 10. mája 2016

Hostel je umiestnený pomerne netradične v priemyselnom areáli, pre mňa osobne zaujímavý vizuálny zážitok. Personál veľmi priateľský a nadmieru ochotný, anglicky hovoriaci. Izby čisté, vybavené všetkým potrebným na krátky pobyt. Útulné spoločné priestory (vrátane vybavenej kuchyne, k dispozícii aj gitara, biliard, a i.).

Dátum pobytu: apríl 2016
Poďakujte používateľovi Silvia S.