PaniQ room

Veľmi sme sa zabavili pri riešení úloh, niektoré veci boli namahavejsie ale aj tak stojí to za... viac informácií

Zrecenzované: pred 6 dňami
Rigolito
Odporúčame

S kamarátkami sme navštívili izbu Byt vraha 2 a hru sme si veľmi užili. Niekoré hlavolamy boli... viac informácií

Zrecenzované: pred 1 týždňom
Dzidzi98

Recenzované: 28. augusta 2019

Bol to vynikajúci zážitok. Boli sme tam s 12 a 10 ročnými chalanmi a veľmi sa nám to všetkým páčilo. Vynikajúco prepracované. Užili sme si aj veľa adrenalínu.

Dátum zážitku: august 2019
1  Poďakujte používateľovi Sona0720.
Recenzované: 8. augusta 2019

Priemerná sem tam vtipné momenty a zábava,pri part 1 to bolo super ale part 2 bol veľmi zlý,skoro nič sa nezmenilo,a vedeli sme kde sa čo nachádza,maximálne len vymenené zámky.škoda,ale part 1 keĎ sme tam boli prvý raz bol vynikajúci.

Dátum zážitku: august 2019
Poďakujte používateľovi GentlemanSK.
Na túto recenziu odpovedal zamestnanec zariadenia jozefilles, Owner v zariadení PanIQ Room - Nitra.Zodpovedané: 9. augusta 2019

Dobrý deň. Je mi ľúto možného nedorozumenia , ale predpokladám , že ste boli 2x v rovnakej hre. Keďže Byt Vraha 1 sa zmenil na Byt Vraha 2 v roku 2016 a zmenila sa vtedy úúúplne celá hra. Nie iba zámky , ako uvádzate. Napíšte nám na nitra@paniqroom.sk , pokúsime sa nájsť nejaký zhodný kompromis , aby ste boli tak spokojní ako po prvý krát.

Pekný deň.

Recenzované: 29. júla 2019

V Nitre sme sa zúčastnili na oboch hrách, Byte vraha aj Tajomnej katakombe. Naše zážitky boli viac než rozpačité. Už pri vstupe do samotnej budovy má človek pocit, že mu spadne na hlavu. Podpíšete papier o tom, ako nebudete používať mobilné telefóny, a následne vás vyzvú na to, aby ste si nimi v izbe svietili, pretože majú len dve baterky a druhú dostane tím do druhej miestnosti. Tu sa dostávame k ďalšiemu problému. Hry v oboch miestnostiach sa časovo kryjú, game master je však len jeden. Hneď vám napadne, ako to asi bude stíhať sledovať? Odpoveď, nebude. :D Miestnosti samotné pôsobia rovnako ako budova - staro, polorozpadnuto. Viacero vecí nefunguje tak, ako má. Príbehu sa nám nedostalo vôbec. Ak máte radi príbeh, vizuálne prepracované miestnosti, hádanky súvisiace s témou, technicky precízne zvládnuté miestnosti, v PanIQ room v Nitre ich budete hľadať len márne. Izba vraha bola pre nás úplný prepadák, Tajomná katakomba dojem trošku vylepšila. Každopádne si však nie som istá, či by splnila bezpečnostné predpisy. Zároveň sme z nej mali pocit, že bola prerobená a niektoré veci v nej zostali z pôvodnej hry, čo bolo kontraproduktívne a zmätočné. Dve hviezdičky dávam len preto, lebo game master bol naozaj veľmi sympatický. Jeho práca a snaha však aj tak vyšli navnivoč, keďže robiť dve veci naraz poriadne sa naozaj nedá. Vo výsledku sme tak dostávali indície vždy, keď sa pozrel na obrazovku, hoci sme ich nepotrebovali, čo nám kazilo zážitok z hry, prípadne sme dostávali indície na veci, ktoré sme už urobili alebo boli práve v procese riešenia. Podotýkam, že to však nebola chyba game mastra, ale samotného nastavenia, je nemysliteľné, aby na dve hry bol súčasne jeden game master, ktorý si ešte pomedzi to potrebuje vybavovať rezervácie, ktoré sa vám zobrazujú na obrazovke hry, a dosiaľ som sa s tým ešte ani raz nestretla - po absolvovaní 12 únikových hier!!!! Z oboch miestností sme unikli, z katakomby dokonca vo výbornom čase, ale bez pocitu zadosťučinenia. Pre nás zatiaľ najhoršia skúsenosť s únikovkami vôbec. Hra sa pýši titulom najstaršia na Slovensku, čo jej dávalo najviac času na zlepšovanie sa, avšak zdá sa, že úplne zamrzla v čase. Náš tím hru rozhodne neodporúča.

Poďakujte používateľovi escaparka.
Recenzované: 22. júla 2019

Super zábava, vynikajúci prístup personálu v rámci organizácie a priebehu hry, odporúčam. Určite vyskúšame aj druhú miestnosť.

Poďakujte používateľovi casablanca58.
Recenzované: 14. júla 2019 cez mobilné zariadenie

super zabava...potrapili sme hlavy....dali sme to v casovom limite......treba popracovat na oznaceni v areali,bez telefonatu nieje sanca to najst
Automat na kavu a napoje k dispozicii...platba kartou
Prideme aj nabuduce

Poďakujte používateľovi vladoharminc.