Nitra

Pensione Ristorante Moretti
Na pozícii č. 17 spomedzi 104 Reštaurácie v Nitre
Kuchyňa: Talianske
Zrecenzované: 14. septembra 2019 cez mobilné zariadenie

Pri potulkach po historii Nitry ma prepadol hlad a na Tripadvisore mi prisla tato restauracia ako zaujimava volba. Nasla som ju velmi lahko, pacila sa mi terasa. Po chvilke prisla usmievava casnicka a objednala som si salatik s kuracim masom a biele vinko ku tomu. Priniesli mi ho za malu chvilku. Uz uprava salatu bola pekna, a bol rovnako chutny ako pekny. Biele vinko bolo skvele. Spravne vychladene!!! Bola som velmi spokojna a pri dalsej navsteve Nitry sa tam urcite vratim. Zo srdca odporucam.

1  Poďakujte používateľovi DenisaK128.

Zrecenzované: 10. augusta 2019 cez mobilné zariadenie

Zvykol som sem chodiť pomerne často na večeru, či obchodné obedy. Náhodou som sa tu zastavil na kávu. Reštaurácia prázdna, na terase stôl neupravený po predchádzajúcej návšteve. Chvíľu som musel čakať na obsluhujuceho čašníka. A počas môjho posedenia sa ani raz neobťažoval mi niečo ponúknuť. Pokladničný blok mi vydal až na vyžiadanie.

Poďakujte používateľovi R6769OMpeterb.
Zrecenzované: 5. júla 2019 cez mobilné zariadenie

Všetko super!!! Celá rodina si prišla na svoje..Ak ste milovníkmi stredomorskej kuchyne, odporúčame vyskúšať návšteve Nitry.

Dátum návštevy: júl 2019
Poďakujte používateľovi ivyarn.
Zrecenzované: 8. apríla 2019 cez mobilné zariadenie

S priateľom sem často zvykneme chodievať na večeru. Vždy sme spokojní, obsluha je veľmi milá a ochotná. Nikdy sa nám nestalo, že by im dlho trvalo pokým si nás všimnú alebo že by sme dlho čakali na jedlo. Páči sa mi široký výber jedál najmä cestovín. S bielym rozlievaním vínom som tiež vždy spokojná. Veľké plus je nádherné prostredie reštaurácie, veľmi vkusne zariadené a útulné. Stoly sú vždy čisté, takisto aj toalety. Vždy sa sem radi vraciame

Dátum návštevy: apríl 2019
Poďakujte používateľovi micha1611ela.
Zrecenzované: 21. februára 2019 cez mobilné zariadenie

Plná reštaurácia v piatok večer. Veľmi dobré cestoviny a aj biele talianske víno. Určite sem ešte prídeme.

Dátum návštevy: február 2019
1  Poďakujte používateľovi tripmax31.

Cestovatelia, ktorí si pozreli Pensione Ristorante Moretti, si pozreli aj

Nitra, Nitriansky kraj

Navštívili ste Pensione Ristorante Moretti? Podeľte sa o svoje zážitky!