“Uzasny vyhlad na mesto”

Hotel Zlaty Klucik Restaurant
Na pozícii č. 3 spomedzi 90 Reštaurácie v Nitre
Možnosti stravovania: Rezervácie
Opis: Peasant seating, delicious food and willing staff with that has been there for 20 years create outright culinary experience not only for hotel´s clients. In restaurant we offer home cuisine and international kitchen, seasonal food, vegetarian food and also culinary innovations and specialties.
Zrecenzované: 18. marca 2018 cez mobilné zariadenie

Tiche prostredie s uzasnym vyhladom na mesto Nitra. Kava, vyber kolacikov ako aj servis a pozornost casnikov bol bezchybny. Hotel ma aj vonkajsiu terasu, kde si mozete vychutnat klud a kochat sa nadhernym vyhladom. Urcite nevynechajte orientalny wellness.

Poďakujte používateľovi Renata1E.
Na túto recenziu odpovedal zamestnanec zariadenia Hotel_Zlaty_Klucik, Kolektív hotela Zlatý Kľúčik v zariadení Hotel Zlaty Klucik Restaurant.Zodpovedané: 20. marca 2018

Vážená pani Renata1E, dovoľte sa nám veľmi pekne poďakovať za Váš komentár. Sme radi, že ste si našli chvíľku a venovali svoj čas hodnoteniu ohľadne spokojnosti a kvality našej reštaurácie a hotela. Budeme radi, ak sa pri najbližšej zastávke v Nitre opäť stretneme. S pozdravom kolektív hotela Zlatý Kľúčik****

Zrecenzované: 3. februára 2018

Zlatý kľúčik je nádherný hotel . Majiteľ si dal záležať na nedávnej rekonštrukcii. Kuchyňu má výbornú. Izby sú tiež krásne. Najlepší na Zlatom Kľúčiku je výhľad na Nitru. V noci je to fakt efektné. Pozor za kvalitu sa platí !!!!

Poďakujte používateľovi ValikaR.
Na túto recenziu odpovedal zamestnanec zariadenia Hotel_Zlaty_Klucik, Team hotela Zlatý Kľúčik v zariadení Hotel Zlaty Klucik Restaurant.Zodpovedané: 8. februára 2018

Vážená pani Valika,

dovoľte sa nám poďakovať za Vaše pozitívne hodnotenie. Veľmi si vážime, že ste takto vysoko ohodnotila výsledok rekonštrukcie a boli ste spokojná s reštauráciou a aj s hotelovými službami. Radi Vás privítame zase niekdy v budúcnosti. Tešíme sa na Vašu najbližšiu návštevu.

Zrecenzované: 20. septembra 2017

Krásne prostredie s nádherným výhľadom na Nitru. Jedlo aj obsluha na vysokej úrovni, nieje čo vytknúť. Určite odporúčam pri návšteve Nitry.

Poďakujte používateľovi peternitra20.
Na túto recenziu odpovedal zamestnanec zariadenia Hotel_Zlaty_Klucik, Team hotela Zlatý Kľúčik v zariadení Hotel Zlaty Klucik Restaurant.Zodpovedané: 25. septembra 2017

Vážený pán peternitra20,

dovoľte sa nám poďakovať za Vaše pozitívne hodnotenie. Veľmi si vážime, že ste bol s našimi službami spokojný a radi Vás privítame zase niekdy v budúcnosti. Tešíme sa na Vašu najbližšiu návštevu.

Zrecenzované: 6. septembra 2017

Rozprávková atmosféra, presne ušitá na príležitosť, pre ktorú sme nvštívili túto reštauráciu. Jedlo bolo lahodné, personál milý a profesionálny, skrátka na úrovni

Poďakujte používateľovi JuliaM7244.
Na túto recenziu odpovedal zamestnanec zariadenia Hotel_Zlaty_Klucik, team hotela Zlatý Kľúčik v zariadení Hotel Zlaty Klucik Restaurant.Zodpovedané: 12. septembra 2017

Vážená pani Julia M,

dovoľte sa nám poďakovať za Vaše hodnotenie. Veľmi si vážime, že ste bola s našimi službami spokojná a radi Vás privítame zase niekdy v budúcnosti. Tešíme sa na Vašu najbližšiu návštevu.

Zrecenzované: 2. augusta 2017

Zobral ma sem priateľ, keď ma chcel prekvapiť, keď sme boli v NT Veľmi sa nám páčilo prostredie a krásny výhlad na celé mesto. Personál maximálne úslužný, jedlo bolo fantastické a celú atmosféru dopĺňa príjemná hudba, šitá, ako na mieru.

Poďakujte používateľovi Nadia O.
Na túto recenziu odpovedal zamestnanec zariadenia Hotel_Zlaty_Klucik, Manažér recepcie v zariadení Hotel Zlaty Klucik Restaurant.Zodpovedané: 4. augusta 2017

Vážená pani Nadia O,

dovoľte sa nám poďakovať za Vaše pozitívne hodnotenie. Veľmi si vážime, že ste boli s našimi službami spokojná a radi Vás privítame zase niekdy v budúcnosti. Tešíme sa na Vašu najbližšiu návštevu.

Cestovatelia, ktorí si pozreli Hotel Zlaty Klucik Restaurant, si pozreli aj

Nitra, Nitriansky kraj

Navštívili ste Hotel Zlaty Klucik Restaurant? Podeľte sa o svoje zážitky!