“najlepšia reštaurácia v okolí.”

ARAGOSTA RISTORANTE
Na pozícii č. 30 spomedzi 112 Reštaurácie v Nitre
Kuchyňa: Talianske
Možnosti stravovania: Rezervácie
Možnosti stravovania: Rezervácie
Zrecenzované: 14. marca 2018

Som nadmieru spokojná. Výborný personál, obsluha a ešte perfektnejšie jedlo. Určite sa ešte vrátime.

Poďakujte používateľovi 887luciak.

Zrecenzované: 15. februára 2018

Aragostu sme navstivili viackrat avsak valentinsky vecer bol totalny chaos, ktory ma presvedcil o tom, ze sa tam uz nikdy nevratime. Priniest predjedlo (mozzarella) trvalo 1 hodinu. Prvych 45 minut sa nas velmi neskusena obsluha ani nespytala co budeme pit az kym som ich sam neohlasil. Aj ked sme uz dojdedli predjedlo a dopili drinky tak sa nikto neunuval opytat sa ci si este nieco nedame. Na hlavne jedlo sme cakali dalsich 50 minut. Na vsetko sme sa museli pytat, nikto neprisiel sam od seba upozornit, ze jedlo bude dlhsie trvat pripravit. Risotto s dubakmi nielen ze hrozne vyzeralo ale chutilo este horsie. Byt kucharom, tak sa to aj hanbim vydat z kuchyne. Vecera nam trvala neuveritelne 2 hodiny a 15 minut kvoli nekonecnemu cakaniu. Bez debaty som ocakaval aspon dezerty na ucet podniku avsak prekvapenie sa nekonalo. Velka neprofesionalita zo strany personalu a restauracie. Aby toho vsak este nebolo malo, tak ceny na internete boli uplne odlisne realite...

Kazdopadne sa uz vobec necudujem preco nema dana rstauracia v bezny den, resp. vikend klientov... Raz za rok (Valentin) sa im troska naplni restauracia a ako kuchar tak aj obsluha to totalne nezvladli. Podla vyzoru inych hosti nebol spokojni asi nikto.

Zasa sa ukazalo ako to u nas chodi a teda moze byt pekna restauracia, pekne prostredie ale pokial nema poriadny personal tak to daleko nedotiahne...

1  Poďakujte používateľovi MyWayToTravel.
Zrecenzované: 22. decembra 2017 cez mobilné zariadenie

Velmi pekná talianska reštaurácia na trase medzi Nitrou a Topoľčanmi. Moj dojem pokazila zlá skúsenosť z jedlom s následnou reakciou personálu. Objednal som si hovadzí steak zo sviečkou a dostal som totálne gumový kus masa. Keď som to reklamoval u čašníka , dostal som info že asi kuchár odkrojil nejaký blbú časť masa. Čakal som že nebudem mať jedlo buď blokované, alebo ako ospravedlenenie dostaneme zdarma nejaký desert alebo aspoň kávu, avšak na bloku bola plná suma a akože v pohode, nič sa nedeje :o(. Myslím si že išlo o ludský faktor ako väčšinou avšak to v nás zanechalo hodne negatívny dojem.

Dátum návštevy: október 2017
1  Poďakujte používateľovi Igino12345.
Zrecenzované: 2. októbra 2017 cez mobilné zariadenie

Snaha o kúsok Talianska na Slovensku...vyplatí sa zájsť viackrát.....ochutnať špeciality.....v lete alebo v dobrom počasí optimálne aj pre rodiny s deťmi.....k dispozícii detské ihrisko....variabilne menu....odporúčam

Dátum návštevy: máj 2017
1  Poďakujte používateľovi liborg6.
Zrecenzované: 20. mája 2017

Vzhľadom na vzdialenosť od nášho bydliska sme mali v tejto reštaurácii vyše ročnú absenciu. No prijemne sme boli prekvapení, že ani po tomto čase nešli dolu s kvalitou. Jedálny lístok je vymenený, je si z čoho vybrať. Nás, milovníkov morských rýb a plodov potešili nielen tým, že ich majú zaradené v ponuke, ale že ich aj vedia skvelo pripraviť. Napríklad soté z mušlí a slávok, paradajková polievka so slávkami, čerstvá grilovaná pražma, domáce - pravé talianske cestoviny s mečúňom... no paráda! Škodám že nie je táto reštaurácia bližšie k Piešťanom. Odporúčame ísť do Aragosty. Príjemné prostredie, parkovanie bez problémov, milý personál, vynikajúca kuchyňa - a to je fakt pravda.

Dátum návštevy: máj 2017
1  Poďakujte používateľovi Lotkamoretova.

Cestovatelia, ktorí si pozreli ARAGOSTA RISTORANTE, si pozreli aj

Nitra, Nitriansky kraj

Navštívili ste ARAGOSTA RISTORANTE? Podeľte sa o svoje zážitky!