Zrecenzované: 28. septembra 2017

Hotel s výhľadom na Nitru, v ktorom sa cítite naozaj výnimočne, lebo personál naozaj robí všetko preto, aby pobyt u nich bol pre vás nezabudnuteľný. Milé privítanie pohárom sektu na recepcii, kvalifikovaný a milý personál v reštaurácii, chutné, originálne a esteticky servírované jedlo, mimoriadne vkusne zariadené izby, nádherný výhľad, kvalitné raňajky - naozaj nič, čo by sa dalo vytknúť. Určite sa radi vrátime.

• Termín ubytovania: september 2017, cestoval(a) v páre
Poďakujte používateľovi irvingjan.
Na túto recenziu odpovedal zamestnanec zariadenia Hotel_Zlaty_Klucik, Kolektív hotela Zlatý Kľúčik v zariadení Hotel Zlatý Kľúčik.Zodpovedané: 5. októbra 2017

Vážená/ Vážený irvingjan, dovoľte sa nám veľmi pekne poďakovať za Váš komentár. Nesmierne si vážime Vašu spokojnosť ako s hotelovými službami, tak aj s reštauráciou. Budeme veľmi radi, ak nás opäť poctíte Vašou návštevou. S prianím všetkého dobrého kolektív hotela Zlatý Kľúčik***

Zrecenzované: 4. marca 2017 cez mobilné zariadenie

Skvele miesto, krasny vyhlad na Nitru, vyborna obsluha. Jedlo famozne (dali sme si slepaciu polievku, steak, omacku na zelenom koreni, opekane zemiaky, cokoladovy brownie)... urcite odporucam! My sa urcite vratime :)

Termín ubytovania: marec 2017, cestoval(a) s rodinou
Poďakujte používateľovi P5037RWpetras.
Na túto recenziu odpovedal zamestnanec zariadenia Hotel_Zlaty_Klucik, Manažér recepcie v zariadení Hotel Zlatý Kľúčik.Zodpovedané: 7. marca 2017

Vážený P5037RWpetras,

ďakujeme za návštevu ako aj pozitívnu spätnú väzbu. Veríme, že nám zachováte svoju priazeň a tešíme sa na Vašu ďalšiu návštevu.

S pozdravom team hotela Zlatý Kľúčik****

Zrecenzované: 13. novembra 2016 cez mobilné zariadenie

Výborná reštaurácia s dobrým výberom jedál. Príjemná obsluha s profesionálnym prístupom. Dali sme si predjedlo srnčí chrbát s hruskovým carpaccio, hlavné jedlo Telacie líčka s koreňovou zeleninou a Bravčovú panenku s tekvicovým rizotom.

Termín ubytovania: november 2016, cestoval(a) s rodinou
Poďakujte používateľovi NoroS7.
Na túto recenziu odpovedal zamestnanec zariadenia Hotel_Zlaty_Klucik, team hotela v zariadení Hotel Zlatý Kľúčik.Zodpovedané: 19. novembra 2016

Vážený pán Noro S,

S pozdravom team hotela Zlatý Kľúčik****

Zrecenzované: 15. augusta 2016

Nesmierne ochotný a milý personál už pri rezervácii, krásne priesory, parkovanie zdarma na stráženom parkovisku, izba čistá a pekne zariadená. Veľké plus je aj výhľad na mesto, hlavne pre ľudí, ktorí sú v Nitre prvýkrát.

Raňajky bohaté v príjemnom prostredí hotelovej reštaurácie. Rada sa vrátim znovu.

• Termín ubytovania: august 2016, cestoval(a) v páre
Poďakujte používateľovi Martina B.
Na túto recenziu odpovedal zamestnanec zariadenia Hotel_Zlaty_Klucik, Manažér recepcie v zariadení Hotel Zlatý Kľúčik.Zodpovedané: 23. septembra 2016

Vážená pani Martina B,

dovoľte sa mi poďakovať za Vaše kladné hodnotenie. Spolu s mojimi kolegami si veľmi vážime, že ste boli s našimi službami spokojná a i naďalej sa budeme snažiť vytvárať jedinečné miesto s nezabudnuteľnou atmosférou. Budeme radi, ak sa pri Vašej ďalšej ceste cez Nitru opäť uvidíme.

S pozdravom

Miroslava Macková
recepcia

Hotel Zlatý Kľúčik****

Zrecenzované: 29. júna 2016

Zlatý kľúčik je kombinácia klasických a moderných prvkov umiestnených na kopci s výhľadom na Nitru, autom cca 5 min. do centra. Ubytovaný som tam bol viac krát, pričom pri každej ďalšej ceste by som tento hotel uprednostnil. Chutné jedlo a veľmi prívetívý personál by nemal sklamať ani náročnejších klientov.

• Termín ubytovania: február 2016, cestoval(a) na služobnú cestu
Poďakujte používateľovi 669jurajk.
Na túto recenziu odpovedal zamestnanec zariadenia Hotel_Zlaty_Klucik, Manažér recepcie v zariadení Hotel Zlatý Kľúčik.Zodpovedané: 17. júla 2016

Vážený pán 669jurajk,

veľmi si vážime, že ste našim stálym zákazníkom a sme radi, že hotel Zlatý Kľúčik je pre Vás miestom, kde sa radi vraciate.

Budeme sa tešiť na Vašu ďalšiu návštevu.

Prajem Vám krásny zvyšok dňa.
S pozdravom

Miroslava Macková