Zrecenzované: 25. augusta 2015

V tomto prijemnom, mensom hoteliku sme stravili pekny vikend s mojou vtedy este snubenicou. Parkovanie bez problemov, check-in taktiez. Hotel sa nachadza v podstate takmer v uplnom centre, od Divadla A. Bagara Vas deli len jedna cesta. V blizkosti sa nachadza dostatocne mnozstvo restauracii a barov, nudit sa nebudete.

Izba bola dostatocne velka, cista, co sa tyka vybavenia - nechybalo nam snad nic. Trochu sklamanim bol nefunkcny hydromasazny kut, avsak ked sme recepcnu na tuto skutocnost upozornili, bez problemov nam vymenila izbu, dokanca sa nam zadalo ze za vacsiu :)

Hotel mozem len odporucit, za tie peniaze istotne stoji.

• Termín ubytovania: február 2015, cestoval(a) v páre
1  Poďakujte používateľovi standda.
Zrecenzované: 8. novembra 2017

• Termín ubytovania: september 2017, cestoval(a) v páre