“Výborné sushi a prostredie”

Wasabi Sushi Steak & Lounge Bar
Na pozícii č. 6 spomedzi 104 Reštaurácie v Nitre
Možnosti stravovania: Otvorené do neskorých nočných hodín, Raňajky, Obed, Rezervácie

Na sushi som bol sám v poobednom čase, kedy bola reštaurácia prázdna. Obslúžený som bol okamžite a milo ma prekvapila polievka k môjmu výberu sushi. Porcia bola veľká, až prekvapivo. Trochu ma sklamalo v tuniakových rolkách namiesto čerstvého tuniaka, alebo aspoň celého - drvená pasta. Napriek tomu ostatné na jednotku a odporúčam. Rád sa sám vrátim!

Poďakujte používateľovi JaroMasrna.

Zrecenzované: 7. septembra 2019 cez mobilné zariadenie

Naozaj skvela restauracia treba navstvit a ochutnat ci uz sushi alebo nieco z teplej kuchyne. Boli sme uz vela krat a stale velmi spokojni. Radi sa sem vraciame.

Dátum návštevy: júl 2019
Poďakujte používateľovi Destination761784.
Zrecenzované: 4. septembra 2019

Reštauráciu sme navštívili osobne, ale často si sushi od nich objednáme aj domov. Reštaurácia je veľmi pekná, obsluha milá a sushi výborné. Donáška bola tiež vždy ok, ale naposledy som vyskúšala aj ramen a bol to suverénne najhorší ramen, ktorý som skúsila, takže kvôli nemu išla jedna hviezdička dole. Inak spokojnosť.

Poďakujte používateľovi DenisaD139.
Zrecenzované: 1. júna 2019 cez mobilné zariadenie

Navštíviť túto reštauráciu bolo správne rozhodnutie. Chobotnicové sashimi v skvelej kombinácii s pomarančom nám náramne chutilo, hoci sme sa tesne pred tým najedli na inom mieste. Krásne priestory reštaurácie nás zlákali na čaj a osviežujúci dezert. Mangový krém dobre poznáme z iných ázijských reštaurácii a myslím, že nás ani tu nesklamal a dezert z pravej belgickej čokolády bol ako sen. Sladkosť kombinácie tmavej a bielej čokolády dokonale vyvážilo maracujové pyré a chutné čaje na záver zavŕšili slnečný deň patriaci všetkým deťom (MDD).

Dátum návštevy: jún 2019
1  Poďakujte používateľovi lkupca22.
Zrecenzované: 30. mája 2019 cez mobilné zariadenie

Navstevu , ktoru sme sem pozvali boli nadseni uplne zo vsetkeho. Jedlo, servis pristup personalu.. Vsetko top

Dátum návštevy: máj 2019
Poďakujte používateľovi cajcajcaj.

Cestovatelia, ktorí si pozreli Wasabi Sushi Steak & Lounge Bar, si pozreli aj

Nitra, Nitriansky kraj

Navštívili ste Wasabi Sushi Steak & Lounge Bar? Podeľte sa o svoje zážitky!