“Vecera”

Wasabi Sushi Steak & Lounge Bar
Na pozícii č. 6 spomedzi 112 Reštaurácie v Nitre
Možnosti stravovania: Obed, Otvorené do neskorých nočných hodín, Raňajky, Rezervácie
Zrecenzované: 19. marca 2018 cez mobilné zariadenie

Top reštaurácia v Nitre .Veľký výber sushi roliek a steakov. Príjemná atmosféra a pohotová obsluha. Určite sa ešte s manželkou vratime

Poďakujte používateľovi Discover759931.

Zrecenzované: 9. novembra 2017

uplna topka čo sa týka jedla. Bola som ohromená designom a prístupom v reštaurácii. Jednoznačne odporúčam každému...

Dátum návštevy: november 2017
1  Poďakujte používateľovi FrequentFlier737516.
Zrecenzované: 28. októbra 2017

Výborné ako vždy, pochutili sme si s priateľkou....Zaujimavý výber sushi roliek, neobvyklí vkus maju ludia čo pripravujú menu..odporúčam Steven roll..Musel som si ju dať dva krát ,,sice už potom neostalo miesto na dezert, ale neboli sme tu ani prvý, ani posledný krát,,,nabudúce si dáme určite aj nejakú sladkú dobrotu..

Dátum návštevy: október 2017
1  Poďakujte používateľovi Gusev12.
Zrecenzované: 22. októbra 2017 cez mobilné zariadenie

Skvela poloha na namesti nedaleko divadla, velmi prijemne prostredie, prijemna hudba. Pochutnali sme si na lososovom tataraku a vynikajucich rolkach red devil,steven roll a tricolora. Urcite zavitame coskoro znova na to iste, alebo aj nieco nove ❤

Dátum návštevy: október 2017
1  Poďakujte používateľovi LarisaP233.
Zrecenzované: 9. októbra 2017 cez mobilné zariadenie

Opat raz sme z tejto restauracie odchadzali mimoriadne spokojni a dobre napapani. Sikovna obsluha poradila nam vyskladat si sushi set zlozeny z roliek v surovom stave a pre manzelku viac upravovane. Vseobecne mame odtialto len dobre skusenosti a urcite sa sem cestou cez Nitru este Zastavime.

Dátum návštevy: september 2017
1  Poďakujte používateľovi cajcajcaj.

Cestovatelia, ktorí si pozreli Wasabi Sushi Steak & Lounge Bar, si pozreli aj

Nitra, Nitriansky kraj
Nitra, Nitriansky kraj

Navštívili ste Wasabi Sushi Steak & Lounge Bar? Podeľte sa o svoje zážitky!