Recenzované: 22. júna 2018 cez mobilné zariadenie

Volala som dnes do hotela s požiadavkou prezistiť obsadenosť hotela na určitý dátum. Starší pán na telefóne mi oznámil, nech zavolám zajtra- v sobotu. Keďže išlo o služobnú cestu pre klientov, informáciu som potrebovala hneď (preto som volala). Nato mi pán povedal, nech si spravím rezerváciu cez booking (“to máte istotku”- nie, nemám, už som sa tak popálila a nemôžem si to v práci dovoliť). Nehnevajte sa, sme ja som si myslela, že volám do 3* hotela, nie na audiotextové číslo. Po neúspešnom pokuse dopátrať sa k voľným izbám mi pán nezabudol podotknúť, že mu kolegyňa nechala zoznam úloh na jeho službu a OSTATNÉ HO NEZAUJÍMA. Ďakujem, nemám záujem. Otras.

Dátum pobytu: jún 2018
Poďakujte používateľovi Tour565625.
Recenzované: 30. apríla 2017

Hotel som navštívil celkovo 4 krát.
Tu sú moje postrehy, začnem plusmi:
+ príjemná reštaurácia, chutné a bohaté raňajky v cene
+ krásna budova hotela priamo v centre Nitry
+ príjemne zariadený interiér hotela
+ príjemný a milý personál
+ domáca atmosféra
+ cena za dvoj-lôžkovú izbu

a teraz mínusy
- podkrovné izby majú tenké steny, počuť všetko z vedľajších izieb
- celkovo vidno, že interiér hotela má už nejaké tie svoje roky
- za 3 roky sa vo vybavení/opravách nič nezmenilo
- pomalá wifi
- staré televízory, málo tv programov
- starý nábytok/chýba držiak na otváranie dverí, nefunguje žiarovka, fľaky na koberci, ošúchané a fľakaté steny
- veľký mínusom sú aj holuby, ktoré najmä v izbách s výhľadom do dvora neustále počuť. Bolo ich počuť aj na WC, nehovoriac o tom, keď ide človek spať, neustále šuchoty a ich hrkútanie.
- nefunkčnosť nočného kľudu, ak natrafíte na partiu, ktorá sa na hotel ide len ožrať, máte smolu

Celkovo však hotel pôsobí veľmi príjemne. Určite sa sem vrátime, ale myslím, že hotel potrebuje nielen úpravu interiéru, ale najmä vyriešiť problém s holubmi, ktoré pôsobia veľmi rušivým dojmom a to dokonca aj v reštaurácií pri raňajkách či obede, kedy sa hlučne prechádzajú po plastovej streche nad vašou hlavou.

Tip na izbu: Podkrovné izby - tenké steny, všetko počuť. Izby na ulicu občasný hluk z ulice, izby smerom dozadu - problém s holubmi.
Dátum pobytu: apríl 2017
Poďakujte používateľovi Dajo1988.
Recenzované: 19. septembra 2016 cez mobilné zariadenie

Veľmi príjemné prostredie v centre mesta. Milý personál ochotný pomôcť. Trosku komplikovanejšie parkovanie a príjazd k hotelu cez pešiu zónu. Vhodné poradiť sa pred prijazdom na recepcii. Izby útulné nase vybavené klimatizáciou. Raňajky formou švédskych stolov solídny výber.

Dátum pobytu: september 2016
Poďakujte používateľovi Ivan74B.