Zrecenzované: 13. decembra 2016 cez mobilné zariadenie

Velmi pekny hotel, v kludnom prostredi. Ranajky musim hodnotit na 1* Len nas trochu sklamali, lebo sme vyberali hotel s podmienkou wellnessu ale bol zatvoreny. Mali nas aspon upozornit dopredu pri rezervacii, ze wellness je sukromne prenajaty.. Do buducna sa treba teda opytat, ci je wellness k dispozicii. Hotel splna 4*, spokojnost

Termín ubytovania: december 2016, cestoval(a) v páre
Poďakujte používateľovi keppa7.
Zrecenzované: 31. októbra 2016

V hoteli sme strávili jednu noc vďaka firemnej akcií, ktorú v ňom naša spoločnosť organizovala. Je to menší, zato útulný hotel, situovaný v pokojnej časti Nitry neďaleko centra. Izby sú moderne zariadené, čisté, s príjemnou terasou alebo francúzskym balkónom (izby orientované smerom na rieku Nitra) a bezplatným wifi pripojením. Personál bol veľmi milý, ochotný a ústretový. Reštaurácia je príjemným miestom na posedenie, či už vnútri, alebo v teplejších dňoch na vonkajšej terase. Kuchyňa skvelá (večera bola na jednotku, objednali sme si rôzne jedlá a všetky boli chutné), bohaté raňajky (na želanie vám spravia ham & eggs či praženicu) - fakt nemáme čo vytknúť. Parkovanie je možné priamo pri hoteli na parkovisku monitorovanom kamerovým systémom. V hoteli je aj menšie wellness centrum, ktoré sme ale pre krátkosť času nemali možnosť vyskúšať. Ak budeme mať niekedy opäť cestu do Nitry, určite sa tu znova zastavíme.

• Termín ubytovania: október 2016, cestoval(a) na služobnú cestu
Poďakujte používateľovi Lucia M.
Zrecenzované: 17. júla 2016

Príjemné prostredie, milá obsluha, chutné jedlo. Testovali sme zoširoka. Bravčová panenka na hríbovom ragú, pečená clarisa na cherry hniezde aj hríbové rizoto s parmezánom boli veľmi chutné. Trochu sklamaním bol domáci krémeš a káva. Neboli zlé, ale za hlavným jednom trochu zaostávali. Celkovo veľmi príjemné, radi sa vrátime.

• Termín ubytovania: júl 2016, cestoval(a) s rodinou
Poďakujte používateľovi Marek T.
Zrecenzované: 1. júla 2018 cez mobilné zariadenie

Termín ubytovania: jún 2018, cestoval(a) na služobnú cestu