Zrecenzované: 11. júna 2017

Nedaleko centra mesta Nitra sa nachadza business hotel Mikado. Na relativne malej ploche, ktora je ucelne clenena sa okrem ubytovacej casti nachadza oddychova zona (s fitness centrom aj wellness), kongresova sala (myslim, ze cca 100 miest), jedalen, bar recepcia a najma velmi slusny a ustretovy personal. Malokde na Slovensku som sa stretol s takou (profesionalnou) usluznostou.Vsetky priestory ciste, vsetko fungovalo, aj parkovisko, hoci stiesnene vyhovovalo. Mozno len niektore jedla mohli byt este viac na urovni horeuvedenych kvalit (hoci to bol dost dobry standard).

• Termín ubytovania: jún 2017, cestoval(a) na služobnú cestu
Poďakujte používateľovi Milan K.
Zrecenzované: 18. marca 2017

V tomto hoteli sa ubytovávam vždy keď som v Nitre. Izby pekné, veľké, čisté. Hotel má aj kongresové centrum a wellness. Myslím, že hotel je orientovaný hlavne na business klientelu. Bol som v ňom aj cez víkend a to je hotel v podstate prázdny.

• Termín ubytovania: marec 2017, cestoval(a) na služobnú cestu
Poďakujte používateľovi PeterK8203.
Zrecenzované: 19. januára 2017 cez mobilné zariadenie

Nádherna destynácia mohla bit na lepšiom mieste inak nemam čo vydotknut . Ohurilo ma výborné jedl či izbi. Vonku to bolo tiez pekne a vnutri velmi pekne zariadené.Bola som tam viac krat a stale to je perfektsé. Rada sa sem vratim zas.

Termín ubytovania: apríl 2016, cestoval(a) s rodinou
Poďakujte používateľovi HaK160.
Zrecenzované: 7. januára 2016

pekný moderný hotel ,super wellness ,prehnane drahý minibar a ked už tam človek nechá vela penazí tak nechce mať pavučiny nad postelou ,inak sme sa citili fajn ,troška tvrde postele ,pekná reštauracia..

• Termín ubytovania: január 2016, cestoval(a) v páre
Poďakujte používateľovi johni766.
Zrecenzované: 30. decembra 2015

Tento hotel si ma najviac získal svojimi službami. Izby boli veľmi pekne zariadené a komfortné a hlavne čisté. Bol som rád že sa pri hoteli dalo parkovať a že s tým žiadny problém nebol. Jedlo ktoré pripravujú je výborné.

Termín ubytovania: august 2015, cestoval(a) sólo
Poďakujte používateľovi vojtesko.