Tripadvisor
Nitra
Recenzované: 18. februára 2017

Kaviár k raňajkám? Príjemné prekvapenia a skvelý spánok. Krásny hotel, ktorý odporúčam pri každej návšteve Nitry :) Príjemný staff, bezplatné parkovisko a prístup do sauny, ktorá skutočne padne vhod po pracovných povinnostiach. Veľmi príjemná skúsenosť.

Dátum pobytu: január 2017
1  Poďakujte používateľovi TFTB.
Recenzované: 14. januára 2017 cez mobilné zariadenie

Super poloha v centre, hneď za rohom super reštaurácie, hoci hotel podáva len raňajky sú fajn a izbu aj keď som mal jednotku bola priestranná, kúpeľňa síce vynovená no rozmerovo mala, ale neprekážalo to, možno ak by som bol chudší tak to ani nepocitim. personal ústretový a veľká výhoda hotela je dogfriendly co pre mna je super.

Dátum pobytu: január 2017
2  Poďakujte používateľovi Meitn1972.
Recenzované: 23. augusta 2016

Veľmi príjemné prostredie hotela, super služby a vynikajúce jedlo. Jeho lokácia je veľmi dobrá, vzhľadom na umiestnenie hotela priamo v centre. Všade to máte na pár krokov. Raňajky musím vyzdvihnúť, tie boli neskutočne lahodné. Výborne som si oddýchla.

Dátum pobytu: august 2016
  • Typ výletu: Cestoval/a sólo
1  Poďakujte používateľovi JankaM84.
Recenzované: 23. augusta 2016

ktorého jedinečná poloha je v priamom centre mesta Nitra , má krásny výhľad na divadlo Andreja Bagara.
Boli sme v tom to hotely ubytovaný aj s manželom tzv. " busines " izbe s balkónom. Cena ubytovania nie je adekvátna k izbe ktorú sme dostali, kde sú dve postele, jedna dvojdverová skriňa a stôl s jednou stoličkou, jedno kreslo, minibar, klimaticácia , ktorú si zapínate sama , pri príchode do izby vás čaká horúčava. Izba je malá z výhľadom krásnym, ale s malým balkónom, že sa tam dvaja ľudia ledva zmestia. Kúpeľňa pekná so sprchovacím kútom , umývadlom + wc .Televízor na izbe bol pokazený.Boli sme sklamaný... čakali sme viac....

Dátum pobytu: júl 2016
1  Poďakujte používateľovi mariannNemec.
Recenzované: 17. augusta 2016

Prisli sme do hotela na predlzeny vikend s priatelom, vsetko bolo super, aj ked sme poculi rozne nazory, my sme odchadzali naozaj spokojni. Ranajky na izbu, tiche a utulne prostredie, nadherny vyhlad, sukromie... Nemame vam co vytknut

Dátum pobytu: august 2016
1  Poďakujte používateľovi MartinaKiki.