Tripadvisor
Nitra
Recenzované: 23. augusta 2016

ktorého jedinečná poloha je v priamom centre mesta Nitra , má krásny výhľad na divadlo Andreja Bagara.
Boli sme v tom to hotely ubytovaný aj s manželom tzv. " busines " izbe s balkónom. Cena ubytovania nie je adekvátna k izbe ktorú sme dostali, kde sú dve postele, jedna dvojdverová skriňa a stôl s jednou stoličkou, jedno kreslo, minibar, klimaticácia , ktorú si zapínate sama , pri príchode do izby vás čaká horúčava. Izba je malá z výhľadom krásnym, ale s malým balkónom, že sa tam dvaja ľudia ledva zmestia. Kúpeľňa pekná so sprchovacím kútom , umývadlom + wc .Televízor na izbe bol pokazený.Boli sme sklamaný... čakali sme viac....

Dátum pobytu: júl 2016
1  Poďakujte používateľovi mariannNemec.
Recenzované: 17. augusta 2016

Prisli sme do hotela na predlzeny vikend s priatelom, vsetko bolo super, aj ked sme poculi rozne nazory, my sme odchadzali naozaj spokojni. Ranajky na izbu, tiche a utulne prostredie, nadherny vyhlad, sukromie... Nemame vam co vytknut

Dátum pobytu: august 2016
1  Poďakujte používateľovi MartinaKiki.
Recenzované: 19. októbra 2015

Hotel je síce situovaný v centre mesta, ale žiaľ kvalita je veľmi nízská. Upratovačka síce denne chodila na izbu, síce neviem načo, keď ani raz nepoužila vysávač alebo mop . Raňajky boli dosť biedne. Hotel neskutočne hlučný, všetkých susedov bolo celú noc počuť a na izbách nájdete nekvalitné postele.
žiaľ vedomosti personálu sa rovnali k nule. Aby recepčný nevedel vystaviť účet...no nie je čo dodať...A nehovoriac o tom, že na recepcii hotela sa potulovali pofiderní ludia, keďže pri stupe do hotela bola aj nejaka cudna kaviareň, a hoci kto mohol pouzit hotelovy vytah.
Po 3 nociach v hoteli som odchádzala neskutočne unavená a vyčerpana, kedze hotel neposkytol potrebný konfort na oddych po pracovných povinnosťiach.
Neodporučam tento hotel pri pracovných cestách.

Dátum pobytu: október 2015
1  Poďakujte používateľovi Ginushka-Lu.
Recenzované: 23. júna 2015

Hotel v centre mesta , s krásnym výhľadom.. Zafajčené izby, bolo počuť každé slovo zo susednej izby. Na izbe nebola klíma! Raňajky boli veľmi slabé! Recepčná bola veľmi milá, až na to že mi na všetko odpovedala "ja neviem".

Dátum pobytu: máj 2015
2  Poďakujte používateľovi dusan_lika78.
Recenzované: 2. decembra 2019 cez mobilné zariadenie

Dátum pobytu: december 2019