“Víkendové obžerstvo 😂”
Recenzia Bearded Brothers

Bearded Brothers
Na pozícii č. 3 spomedzi 103 Reštaurácie v Nitre
Zrecenzované: 31. marca 2018 cez mobilné zariadenie

Veľmi príjemná reštika, ktorá má štýl. Mala som možnosť ochutnať BB Burger. Bola som príjemne prekvapená z veľkosti burgru, nakoľko som počula, ževraj je malý. Ale nie je, je primeraný. Plus tiež, za možnosť výmeny BBQ omáčky za majonézu. Prepojenie chutí je super, avšak chýbala tomu nejaká "čerešnička na torte", ktorá by to všetko dotiahla až na vrchol. Batatové hranolky sú veľká topka, spolu s cibuľovými krúžkami a mozzarella tyčinkami. Oplatí sa ochutnať!

Poďakujte používateľovi ZuzanaK524.

Zrecenzované: 17. marca 2018

Pri každej návšteve Nitry nikdy nevynechám návštevu u Bearded Brothers a pochutenie si na dobrom burgri. Ponuka síce menšia, ale za to dosť kvalitná a perfektne spravená. Personál je ochotný vždy pomôcť. Celkový dojem je výborný a návštevu u BB môžem len odporučiť.

1  Poďakujte používateľovi martinsivy.
Zrecenzované: 20. februára 2018

Bol som v tomto podniku niekoľkokrát. Jedlo je tu naozaj chutné a poctivé. K tomu by som žiadne výhrady nemal. Čo mi ale kazí celkový dojem je fakt, že z mojich cca 6 návštev sa viac ako v polovici prípadov stalo, že sa na moju objednávku “zabudlo”. Najdlhsie sme čakali na jedlo viac ako hodinu a pol, pričom v podniku nebolo ani z polovice plno. Keď sme sa obsluhy pýtali čo je s našou objednávkou stále nám tvrdili, že o chvíľku to bude, hoci ľudia čo prišli po nás už aj dojedli a niektorí aj odišli. Musím povedať, že pri platení sme dostali nápoje grátis, avšak nepríjemný pocit zostal. Podobná situácia s o kratším čakaním (40-60 minút) sa opakovala aj pri iných návštevách. Personál je síce milý, niekde im však podľa mňa viazne komunikácia s kuchyňou.

Dátum návštevy: august 2017
2  Poďakujte používateľovi Andrej Š.
Zrecenzované: 26. januára 2018 cez mobilné zariadenie

Utulny podnik v peknom pristredi. Obsluha mila a ochotna. Burger vyborny a hot dog taktiez(velka porcia co je iba plus). Jedine co by som vytkol je papier na ktorom bol burger, ked sa rozmoci tak si mozte omylom nakrajat k burgru.

Poďakujte používateľovi qpdb89svk.
Zrecenzované: 24. januára 2018

Hamburger že perfekt!! výborná street reštaurácia,
milá obsluha, ktorá doporučí a hlavne sa milo usmieva na zákazníkov.

Dátum návštevy: december 2017
1  Poďakujte používateľovi Rasto T.

Cestovatelia, ktorí si pozreli Bearded Brothers, si pozreli aj

Nitra, Nitriansky kraj

Navštívili ste Bearded Brothers? Podeľte sa o svoje zážitky!