Hotel Capital
148 USD
  • Bezplatné parkovanie
Nitra Glycerin Hostel(Nitra)(Cenovo mimoriadne výhodná ponuka!)
37 USD
U Krba(Nitra)
67 USD
160 USD
Zrecenzované: 22. novembra 2016

jeden z najhorsich hotelov co som kedy navstivil co sa tyka personalu a stravy (ranajky). Vyhnite sa tomuto hotelu oblukom. Z Nitrianskych Hotelov som este spal v Hotelu Zlaty Klucik a je neporovnatelne lepsi i personal ochotny.

• Termín ubytovania: november 2016, cestoval(a) na služobnú cestu
3  Poďakujte používateľovi sacep.
Zrecenzované: 11. júla 2016

Tento hotel som si vybral lebo bol velmi blizko cielu cesty a bol velmi lacny na to ake ponuka sluzby. Pomer cena a vykon je tu zarucene maximalne priaznivy. Dole je skvela restauracia. Prazma na grille je vynikajuca. Maju aj dobre dezerty. Personal je velmi mily. Dokonca aj mi bol ochotny nabit telefon. :)

• Termín ubytovania: apríl 2016, cestoval(a) na služobnú cestu
Poďakujte používateľovi Pavol M.
Zrecenzované: 14. februára 2016

Po prichode do hotela sme ostali milo prekvapeni cistym a vonavym prostredim. Na recepcii nas privitala velmi mila a usmiata recepcna, ktora nam hned popriala prijemny pobyt, vysvetlila nam ake mame moznosti v okoli hotela nakolko sa nachadzal priamo v centre mesta co bolo velke plus. Po prichode na izbu sme ostali milo prekvapeni cistou a velkou izbou. Ranajky boli formou bufetovych stolov a vyber bol naozaj bohaty. V hotelovej restauracii na veceri nas opat privital velmi mili personal. Jedlo bolo vyborne. Taktiez sme vyuzili welness ktory bol v spodnej casti hotela. Takisto sme boli velmi spokojni. Hotel mozeme len doporucit. Urcite sa sem este vratime.

• Termín ubytovania: február 2016, cestoval(a) v páre
1  Poďakujte používateľovi 6katarinak.
Zrecenzované: 13. decembra 2015 cez mobilné zariadenie

Velmi pekny hotel v centre Nitry boli sme velmi spokojny zo sluzbami ktore tento hotel ponuka a taktiez aj s komplet personalom pocnuc recepcnymi, cez chyzne az po casnicky urcite sa sem este radi vratime..

Termín ubytovania: december 2015, cestoval(a) v páre
Poďakujte používateľovi Maroš M.
Zrecenzované: 11. novembra 2015

Tento hotel som navštívila na základe mojej služobnej cesty v Nitre. Čisté izby a dobre jedlo je základ dobrého hotela.Tento hotel to všetko spĺňal tak som bola veľmi spokojná, určite odporučím aj kolegom.

Termín ubytovania: február 2015, cestoval(a) na služobnú cestu
Poďakujte používateľovi MonikaP3.