Hotel Capital
146 USD
75 USD
  • Vrátane raňajok
Upozornenie na zľavy! 10 % pod priemernými cenami

Cena, ktorú ste našli, je o 10 % nižšia než priemerná cena tohto hotela (83 USD za noc).

Ceny analyzujeme počas 60 dní a porovnávame váš výber s priemernou cenou porovnateľných pobytov, aby ste získali čo najlepšiu ponuku.

93 USD
  • Donáška jedla na izbu
Nitra Glycerin Hostel(Nitra)(Cenovo mimoriadne výhodná ponuka!)
37 USD
71 USD
  • Reštaurácia
Hotels.com
Zrecenzované: 11. júla 2016

Tento hotel som si vybral lebo bol velmi blizko cielu cesty a bol velmi lacny na to ake ponuka sluzby. Pomer cena a vykon je tu zarucene maximalne priaznivy. Dole je skvela restauracia. Prazma na grille je vynikajuca. Maju aj dobre dezerty. Personal je velmi mily. Dokonca aj mi bol ochotny nabit telefon. :)

• Termín ubytovania: apríl 2016, cestoval(a) na služobnú cestu
Poďakujte používateľovi Pavol M.
Zrecenzované: 14. februára 2016

Po prichode do hotela sme ostali milo prekvapeni cistym a vonavym prostredim. Na recepcii nas privitala velmi mila a usmiata recepcna, ktora nam hned popriala prijemny pobyt, vysvetlila nam ake mame moznosti v okoli hotela nakolko sa nachadzal priamo v centre mesta co bolo velke plus. Po prichode na izbu sme ostali milo prekvapeni cistou a velkou izbou. Ranajky boli formou bufetovych stolov a vyber bol naozaj bohaty. V hotelovej restauracii na veceri nas opat privital velmi mili personal. Jedlo bolo vyborne. Taktiez sme vyuzili welness ktory bol v spodnej casti hotela. Takisto sme boli velmi spokojni. Hotel mozeme len doporucit. Urcite sa sem este vratime.

• Termín ubytovania: február 2016, cestoval(a) v páre
1  Poďakujte používateľovi 6katarinak.
Zrecenzované: 13. decembra 2015 cez mobilné zariadenie

Velmi pekny hotel v centre Nitry boli sme velmi spokojny zo sluzbami ktore tento hotel ponuka a taktiez aj s komplet personalom pocnuc recepcnymi, cez chyzne az po casnicky urcite sa sem este radi vratime..

Termín ubytovania: december 2015, cestoval(a) v páre
Poďakujte používateľovi Maroš M.
Zrecenzované: 11. novembra 2015

Tento hotel som navštívila na základe mojej služobnej cesty v Nitre. Čisté izby a dobre jedlo je základ dobrého hotela.Tento hotel to všetko spĺňal tak som bola veľmi spokojná, určite odporučím aj kolegom.

Termín ubytovania: február 2015, cestoval(a) na služobnú cestu
Poďakujte používateľovi MonikaP3.
Zrecenzované: 18. februára 2014

Krásny hotel, vynikajúca reštaurácia, bola som spokojná. Hotel má krásny wellness a super masáže. Izby sú komfortné a veľmi čisté. Reštaurácia je krásna, zaujímavá. Bola som skutočne veľmi spokojná so službami.

• Termín ubytovania: január 2014, cestoval(a) s rodinou
Poďakujte používateľovi Mariana544.
Na túto recenziu odpovedal zamestnanec zariadenia Maria S, Manager v zariadení Hotel Capital.Zodpovedané: 9. októbra 2014

Vážený hosť,

ďakujeme Vám veľmi pekne za milé ohodnotenie hotela.
Veríme, že sa v blízkej budúcnosti k nám vrátite a opäť využijete naše služby.

Mária Selická
hotel manager