“Sluzobna cesta”
Recenzia Hotel Capital

Najlepšie ceny pre obdobie
Registrácia dd. mm. rrrr Odhlásenie dd. mm. rrrr
Ceny sú za 1 izby, pre 2 osoby
Zobraziť ceny
Porovnať najlepšie ceny z najobľúbenejších cestovateľských webových stránok
a ešte 4 lokality!
Hotel Capital
Na pozícii č. 14 spomedzi 15 hotelov v Nitre
Zrecenzované: 22. novembra 2016

jeden z najhorsich hotelov co som kedy navstivil co sa tyka personalu a stravy (ranajky). Vyhnite sa tomuto hotelu oblukom. Z Nitrianskych Hotelov som este spal v Hotelu Zlaty Klucik a je neporovnatelne lepsi i personal ochotny.

• Termín ubytovania: novembri 2016, cestoval(a) na služobnú cestu
1  Poďakujte používateľovi sacep.
Napísať recenziu

Zrecenzované: 11. júla 2016

Tento hotel som si vybral lebo bol velmi blizko cielu cesty a bol velmi lacny na to ake ponuka sluzby. Pomer cena a vykon je tu zarucene maximalne priaznivy. Dole je skvela restauracia. Prazma na grille je vynikajuca. Maju aj dobre dezerty. Personal je velmi mily. Dokonca aj mi bol ochotny nabit telefon. :)

• Termín ubytovania: apríli 2016, cestoval(a) na služobnú cestu
Poďakujte používateľovi Pavol M.
Zrecenzované: 14. februára 2016

Po prichode do hotela sme ostali milo prekvapeni cistym a vonavym prostredim. Na recepcii nas privitala velmi mila a usmiata recepcna, ktora nam hned popriala prijemny pobyt, vysvetlila nam ake mame moznosti v okoli hotela nakolko sa nachadzal priamo v centre mesta co bolo velke plus. Po prichode na izbu sme ostali milo prekvapeni cistou a velkou izbou. Ranajky boli formou bufetovych stolov a vyber bol naozaj bohaty. V hotelovej restauracii na veceri nas opat privital velmi mili personal. Jedlo bolo vyborne. Taktiez sme vyuzili welness ktory bol v spodnej casti hotela. Takisto sme boli velmi spokojni. Hotel mozeme len doporucit. Urcite sa sem este vratime.

• Termín ubytovania: februári 2016, cestoval(a) v páre
1  Poďakujte používateľovi 6katarinak.
Zrecenzované: 13. decembra 2015 cez mobilné zariadenie

Velmi pekny hotel v centre Nitry boli sme velmi spokojny zo sluzbami ktore tento hotel ponuka a taktiez aj s komplet personalom pocnuc recepcnymi, cez chyzne az po casnicky urcite sa sem este radi vratime..

Termín ubytovania: decembri 2015, cestoval(a) v páre
Poďakujte používateľovi Maroš M.
Zrecenzované: 11. novembra 2015

Tento hotel som navštívila na základe mojej služobnej cesty v Nitre. Čisté izby a dobre jedlo je základ dobrého hotela.Tento hotel to všetko spĺňal tak som bola veľmi spokojná, určite odporučím aj kolegom.

Termín ubytovania: februári 2015, cestoval(a) na služobnú cestu
Poďakujte používateľovi MonikaP3.
Ďalšie hotely, ktoré by sa vám mohli páčiť...
Cestovatelia si pozreli aj tieto hotely v Nitre
Vzdialenosť 2 km
Hotel MIKADO
Č. 2 z 15 v lokalite Nitra
46 recenzií
Zobraziť ceny

Navštívili ste Hotel Capital? Podeľte sa o svoje zážitky!

Dodatočné informácie o hoteli Hotel Capital

Adresa: Farska 16, Nitra 949 01, Slovensko (bývalý názov BEST WESTERN Hotel Capital)
Lokalita: Slovensko > Nitriansky kraj > Nitra
Vybavenie:
Biznis centrum s pripojením na internet Raňajky zdarma Bezplatný vysokorýchlostný Internet (WiFi) Bezplatné parkovanie Domáci maznáčikovia vítaní Reštaurácia Donáška jedla na izbu Apartmány Plavecký bazén
Štýl hotela:
Na pozícii č. 14 spomedzi 15 hotelov v lokalite Nitra
Cenový rozsah: 80 € – 116 € (na základe priemerných cien za štandardnú izbu)
Trieda hotela:Hviezdičky: 4 — Hotel Capital 4*
Počet izieb: 46
Možnosti rezervácie:
Spoločnosť TripAdvisor s hrdosťou ohlasuje uzatvorenie spolupráce s partnerom Booking.com, Expedia a Hotels.com, vďaka ktorému budete môcť vykonávať bezproblémové rezervácie hotela Hotel Capital. Každý mesiac pomáhame miliónom cestovateľov nájsť dokonalý hotel na dovolenkové aj služobné cesty, pričom vždy hľadáme najlepšie zľavy a špeciálne ponuky.

Je toto profil vášho zariadenia na portáli TripAdvisor?