“Top v Nitre”

SATORI Fusion Restaurant
Na pozícii č. 20 spomedzi 90 Reštaurácie v Nitre
Opis: Spojenie modernej gastronómie, profesionálnej obsluhy, príjemnej atmosféry v netradičnom prostredí s nádychom exotiky.
Zrecenzované: 30. januára 2018 cez mobilné zariadenie

Ako vždy, výborný obed, dnes roastbeef so sójovo-hľuzovkovou redukciou a viola gnocchi :) Odporúčam každému!

Poďakujte používateľovi Roman Z.

Zrecenzované: 19. januára 2018

Krásne,útulne, príjemne...Šéf kuchár - jednotka s hviezdičkou. Personál tak isto. Sushi a marakujový koláčik - mňam :-)

Poďakujte používateľovi ofiantokova.
Zrecenzované: 18. októbra 2017

Krásne, útulné priestory, milá obsluha a hlavne vynikajúca kuchyňa. Sushi naozaj vynikajúce, mal som možnosť ochutnať už asi všetky možné druhy, no okrem sushi som už mal aj hovädzí steak, sezónny burger, udon rezance, rôzne polievky a aj dezerty a nebolo nič, čo by mi nechutilo, práve naopak. Všetko bolo vynikajúce a môžem len odporučiť. Vždy sa sem rád vraciam :-)

Poďakujte používateľovi michals419.
Zrecenzované: 2. októbra 2017 cez mobilné zariadenie

Relatívne nový podnik s kuchyňou, ktorá v Nitre chýbala.....odporúčam pre milovníkov Sushi, japonských špecialít, ale nedajú sa nespomenúť, naozaj vynikajúce steaky....určite sa tam vratite

1  Poďakujte používateľovi liborg6.
Zrecenzované: 17. septembra 2017 cez mobilné zariadenie

Spokojný so všetkým, obsluha, priestory a hlavne chutne sushi, určite sem ešte prídem skúsiť aj inú ponuku

Poďakujte používateľovi 283lukasj.

Cestovatelia, ktorí si pozreli SATORI Fusion Restaurant, si pozreli aj

Nitra, Nitriansky kraj

Navštívili ste SATORI Fusion Restaurant? Podeľte sa o svoje zážitky!