Zrecenzované: 31. mája 2017

Boli sme len jednu noc,ale myslim si v Michalovciach asi top ubytovanie. Izby su velmi pekne ,moderne zariadene,vsade cistucko,skoda ,ze sme nestihli wellnes bol v ramci ceny ubytovania.Ranajky v cene, formou svedskych stolov,aj ked trosku rano nestihali s dokladanim a bol tam len jeden casnik a mali sme problem s taniermi. Ale to je na celkovom dojme len male minus..parkovanie v ramci hotela.Urcite odporucam. Chvalim pristup personalu,su velmi mili len tak dalej ! :-)

• Termín ubytovania: máj 2017, cestoval(a) na služobnú cestu
Poďakujte používateľovi El S.
Zrecenzované: 5. novembra 2016

Ako pozvany ucastnik sa nemozem vyjadrit k cenam, ale k stolovaniu zameranemu na maximalny zisk no minimalny komfort ano.Stol nema byt prepchaty tak ze sa tam nezmesti ani sparadlo.Jedlo sa podava s servisom ktory sa na to technicky nehodi, taniere su objemovo male s mimoriadne sirokou takmer vodorovnou obrubou, na priestor vymedzeny konzumentovi su privelke, polievkovy polozeny na plytkom je nestabilny.Najdolezitejia vec=jedlo, ehm, nuz ako prihrievany vysledok tretiakov z hotelovky.SKLAMANIE!

Termín ubytovania: november 2016, cestoval(a) s rodinou
1  Poďakujte používateľovi ping2me.
Zrecenzované: 16. októbra 2016

Pekný hotel, hotelová izba bola čistá a priestranná s veľkým sprchovacím kútom. Personál ochotný, milý. V cene sme mali raňajky formou švédskych stolov. Bolo na vyber dostatok jedla. Wellness sme nestihli navštíviť takze to neviem zhodnotiť. V bare bolo dosť nafajčené a keďže vonku na terase už bolo chladno nebolo veľmi na vyber kde si sadnúť na kávu. Celkovo hotel ale hodnotím pozitívne. Pri návšteve Michaloviec odporúčam ako ubytovanie

• Termín ubytovania: október 2016, cestoval(a) v páre
1  Poďakujte používateľovi RadoslavG37.
Zrecenzované: 25. júna 2016

Príjemní ľudia v celom hoteli vrátane recepcie a reštaurácie... Vybavenie izby zodpovedá 4 hviezdam. Veľmi príjemné prostredie. Izba výborne vybavená, uprataná. Taktiež vstup do hotela pekne usporiadaný... Vrelo odporúčame tento hotel...

• Termín ubytovania: jún 2016, cestoval(a) na služobnú cestu
Poďakujte používateľovi Miro C.
Zrecenzované: 11. mája 2016

Isto to najlepšie čo sa Vám v Michalovciach môže stať. Hotel je pekný, izby čisté, pekne zariadené, personál pozorný. Hotel má aj veľmi dobrú reštauráciu s chutným jedlom, a dobrou obsluhou. Stojí za návštevu, aj keď cena je o niečo vyššia.

• Termín ubytovania: august 2015, cestoval(a) na služobnú cestu
Poďakujte používateľovi KosicanJ.