“reštaurácia ARNO”

Arno - Pizza & Restaurant
Na pozícii č. 2 spomedzi 18 Reštaurácie v Michalovciach
Zrecenzované: 26. marca 2018

nádherná reštaurácia v pokojnom prostredí, dostupné ceny, vynikajúca kuchyňa, pozorný a milý personál, odporúčam, neoľutujete, z návštevy mám tie najpozitívnejšie dojmy

Poďakujte používateľovi toccata58.

192333 recenzií

Zrecenzované: 28. februára 2018 cez mobilné zariadenie

Veľmi nepríjemná skúsenosť s dnešnou donáškou, jedlo sme si objednali okolo pol 10 ráno na 12:00hod do práce na prestáku. O 12:10 stále nikoho nikde,nikto nám nedal vedieť,po telefonickom rozhovore nám bolo oznámené že žiadny donáškar nie je momentálne k dispozícii a !!SNÁĎ TO STIHNE !! do 12.40 ale nevedia to isto!! Výhovorka “ja o ničom neviem ja som len čašník” nasledovala po tomto ozname.
O 12.35 prišla slečna s donáškou a jej prístup bol asi taký istý ,keď oznámila že vlastne oni už ráno mali strašne veľa objednávok, keďže sme sa vlastne odvolali na to
, že sme objednali v dostatočnom časovom predstihu.
A čo tak informovať o tom pri objednávke?! Aby ľudia vedeli ako sa majú zariadiť a objednat si jedlo inde,kde by prišlo na čas !!!
Žiadne ospravedlnenie ani nič!
Obed stál takisto za nič.
Obaľované rybie filé kde obal bol hrubší ako ryba samotná...

2  Poďakujte používateľovi 691viktorias.
Na túto recenziu odpovedal zamestnanec zariadenia Dominik A, Manažér v zariadení Arno - Pizza & Restaurant.Zodpovedané: 20. marca 2018

Ćas donášky je informačný udaj. Podĺa množstva objednávok sa predlžuje alebo skracuje. Donášková služba je ZADARMO, a keďže nemáme uvedený žiadny údaj o tom za aký čas ju máme doručiť, našou snahou je to urobiť čo najskôr. Niekedy to žiaľ nedopadne najlepšie. Ospravedlňujeme sa Vám dodatočne za vzniknuté neprijemnosti.

Zrecenzované: 25. septembra 2017

V porovnaní s inými reštauráciami v okolí vyššie ceny, ale veľmi pekná, nová reštaurácia, s príjemným personálom a chutným jedlom. Ak Vám nevadí si priplatiť, tak odporúčam.

Dátum návštevy: september 2017
Poďakujte používateľovi MilanP907.
Na túto recenziu odpovedal zamestnanec zariadenia Dominik A, Majiteľ v zariadení Arno - Pizza & Restaurant.Zodpovedané: 21. novembra 2017

Ďakujem,za Vašu recenziu.Každý názor si vážim,a je pre mňa veľmi dôležitý.ĎAKUJEM.

Zrecenzované: 6. septembra 2017

V tichej obytnej štvrti, moderné, čisté, príjemné. Jedlo veľmi chutné a pekne naaranžované, takže sa najedli aj oči. Majiteľ bol na prevádzke a naozaj sa staral, aby nikomu nič nechýbalo. Výborný pomer cena/výkon. Vrele odporúčame.

Dátum návštevy: august 2017
2  Poďakujte používateľovi triper339.
Zrecenzované: 17. augusta 2017

Reštaurácia rodinného typu, s výborným jedlom, príjemnou obsluhou, primeranými cenami a osobným záujmom pána majiteľa o spokojnosť hostí. Denné menu je možno vybrať z dvoch druhov polievok a 3 druhov jedál v cene 3,60. Vždy čerstvé jedlo, kvalitné a chutné. Najete sa za pár drobných. Aj rodinná oslava tam usporiadaná dopadla na výbornú. Môžem len odporúčať.

Dátum návštevy: august 2017
Poďakujte používateľovi atewy.

Veľka vďaka za Vašu recenziu,veľmi nás to potešilo a ukázalo, že cesta na ktorú sme sa dali je ta správna . ĎAKUJEME. Kolektív Reštaurácie ARNO

Cestovatelia, ktorí si pozreli Arno - Pizza & Restaurant, si pozreli aj

Michalovce, Košický kraj

Navštívili ste Arno - Pizza & Restaurant? Podeľte sa o svoje zážitky!