“Čarovný ako jeho názov ”
Recenzia Čáry-Máry

Čáry-Máry
Na pozícii č. 7 spomedzi 48 Reštaurácie v Martine
Zrecenzované: 2. apríla 2018 cez mobilné zariadenie

Och, tento podnik! Koláče, čaje, limonády a hlavne tá atmosféra(hlavne večer, keď je v podniku prítmie a horia sviečky). To sú dôvody, prečo sa podnik oplatí navštíviť a prečo sa sem rada vraciam. Majú tých najochotnejších čašníkov /baristov v celom Martine, starajú sa o zákazníkov a je to vidieť. Z plánovanej polhodinovej kávy sa stane 4 hodinový pokec ani si nevšimnete. Ceny taký vyšší priemer. Celková spokojnosť z mojej strany.

Poďakujte používateľovi JanaD1084.

Zrecenzované: 8. decembra 2017 cez mobilné zariadenie

Po dnešnej skúsenosti s teľacími líčkami mi nezostáva nič iné, než vzdať hold šéfkuchárovi a v podstate celému podniku. Každá moja návšteva je zážitkom a nikdy neodchádzam sklamaný, naopak veľmi nadšený. Vrelo odporúčam každému človeku, ktorý má chuť stráviť príjemný čas v čarovnom prostredí a v spoločnosti lahodného jedla.

Dátum návštevy: december 2017
Poďakujte používateľovi MichalJuniorK1.
Zrecenzované: 7. novembra 2017

Poriadna štýlovka ktorú by ste mali navštíviť, dobrá kávička a smoothie. Čistota, kľud, rôzne druhy sedenia.

Dátum návštevy: november 2017
Poďakujte používateľovi Resort729508.
Zrecenzované: 23. októbra 2017 cez mobilné zariadenie

oslovila ma utulost a priestranost. tiez pekne vonave zachodky. co sa tyka obsluhy tak sme trochu dlhsie cakali, no inak velmi pekna kaviaren. rozhodne patri k oblubenym v Martine, lebo je tu vzdy vela ludi

Dátum návštevy: október 2017
2  Poďakujte používateľovi KLaraFristyk.
Zrecenzované: 23. augusta 2017 cez mobilné zariadenie

Tu sa s interierierom niekto velmi pekne pohral a zmenil stary komunisticky priestor na nepoznanie, aj ked je to taka mensia kopia Urban Housu v BA, zanechalo to vo mne velmi prijemny pocit z ranajok a kavy. Obsluha bola mila.

Dátum návštevy: august 2017
Poďakujte používateľovi corderada.

Cestovatelia, ktorí si pozreli Čáry-Máry, si pozreli aj

Martin, Žilinský kraj

Navštívili ste Čáry-Máry? Podeľte sa o svoje zážitky!