Martin

Recenzia Ceska Hospoda

Ceska Hospoda
Na pozícii č. 4 spomedzi 48 Reštaurácie v Martine
Zrecenzované: 16. septembra 2019

Keď sme u známych na návšteve chodíme sem na pivko, je dobré, skvelý výber aj iných nápojov, super rýchle jedlá k pivu ako napríklad klobása!

Dátum návštevy: jún 2019
Poďakujte používateľovi zubrienka400.

Zrecenzované: 20. augusta 2019

Česká hospoda v centre mesta je reštaurácia, do ktorej zavítame pri každej návšteve Martina. Poloha v centre, príjemné prostredie, milá obsluha a veľmi chutné jedlo. To sú hlavné dôvody, pre ktoré sa radi vraciame. Tento podnik odporúčame aj priateľom/známym, ktorí plánujú navštíviť Martin a chcú sa dobre najesť. Sme radi, že kvalita sa nemení.

Dátum návštevy: máj 2019
Poďakujte používateľovi Eschi E.
Zrecenzované: 20. augusta 2019

Skvelé jedlo,dobré porcie,nápadité menu,laminovany,farebny listok a la carte s fotkami jedál,všímavý personal- po každom chode sa nás prišli spýtať,či sme spokojni, primerané ceny. V Martine rozhodne odporúčame.

Poďakujte používateľovi Jancikam.
Zrecenzované: 7. augusta 2019

Ak máte chuť na kvalitné tankové pivo a dobré jedlo, neváhajte. V príjemnom prostredí v centre mesta na letnej terase určite neobanujete vašu zastávku.

Dátum návštevy: júl 2019
Poďakujte používateľovi jozefnha.
Zrecenzované: 29. júla 2019 cez mobilné zariadenie

Veľmi chutný nedeľný obed, veľké porcie, príjemná a rýchla obsluha, ostali sme milo prekvapení a velmi dobre nájdení. Vývar s celestinskymi cestovinami bol asi najlepší akí sme jedli.

Dátum návštevy: júl 2019
Poďakujte používateľovi PatkoJ.

Cestovatelia, ktorí si pozreli Ceska Hospoda, si pozreli aj

Martin, Žilinský kraj

Navštívili ste Ceska Hospoda? Podeľte sa o svoje zážitky!