“Pizza”
Recenzia Pizzeria Kolonka

Pizzeria Kolonka
Na pozícii č. 10 spomedzi 48 Reštaurácie v Martine
Kuchyňa: Pizza

Výber jedál bol super a za fajn ceny, personál milí a podnik ako celok sa nám veľmi páčil, posedenie aj atmosféra príjemná. Odporúčam navštíviť, my sme mali pizzu a taktiež bola super, bohatá na suroviny a aj veľká.

Dátum návštevy: máj 2019
Poďakujte používateľovi zubrienka400.

Zrecenzované: 22. júla 2019

Výborná pizza, chutná a čerstvá za dobrú cenu, podnik bol pekný a čistý, skvelé ceny a super výber, Milá obsluha.

Dátum návštevy: jún 2019
Poďakujte používateľovi alexej3.
Zrecenzované: 30. januára 2019

Pizzeria kolónka je pod`la mňa ta najlepšia Pizzéria v Martine a okolí. Rada sem chodím a odkedy sa vnútorné priestory zmodernizovali, cítim sa tam veľmi dobre. Bohatá ponuka slovenských a domácich jedál, milý personál a top terasa cez leto ponúkajú dosť miesta - detské ihrisko je súčasťou areálu, kde sa môžu aj tí najmenší vyblázniť. Močiarna 11 síce nieje konečná zastávka, ale kto dobrú pizzu chce, ten si ju v pizzérii Kolonka nájde. Rozvoz do hodiny alebo aj skor - cez víkend žial niekedy dlhšie. Cena jedál je relatívne nízka oproti kvalite jedla. Vonkajšie sedenie by mohlo byť modernejšie.

Dátum návštevy: január 2019
Poďakujte používateľovi Angelino9999.
Zrecenzované: 7. novembra 2018

Niet lepšej PIZZE v okolí Martina. Naozaj je výnimočná. Keď chcete mať pizza párty , tak sa pripravte na to, že bude veľká pauza bez slov. No za ten pôžitok to stojí.
Reštaurácia je fajn , pretože nie je nóbl ale ideš vychutnávaš a užívaš. Škoda toho nevyužitého vonkajšieho prostredia pod borovicami, kde by som si dala kávičku, kofolu a dobrý zákusok v ratanovom sedení a nie na laviciach. To je tak na rýchle vypitie kofoly alebo piva a ideš.
Kúsok pohodlného LUX sedenia pod borovicami aj pre iných - bezkrčmových by možno nebolo zlým nápadom.

Dátum návštevy: september 2018
Poďakujte používateľovi GrandTour58416868555.
Zrecenzované: 18. októbra 2016

veľmi príjemná obsluha, posedenie v atraktívnom prostredí ,ktoré je prispôsobené aj malým návštevníkom, ktorí sa tu môžu zabaviť.

Dátum návštevy: júl 2016
Poďakujte používateľovi DanaK1724.

Cestovatelia, ktorí si pozreli Pizzeria Kolonka, si pozreli aj

Martin, Žilinský kraj
Martin, Žilinský kraj

Navštívili ste Pizzeria Kolonka? Podeľte sa o svoje zážitky!