Martin
Recenzované: 21. septembra 2017

reštaurácia príjemne prekvapila rozmanitou ponukou denného menu v kombinácii s dobrou cenou. Denné menu bolo podávané aj po jednej popoludní v celom rozsahu. Cena jedla je 3,5 eura vrátane polievky a v ponuke je vždy aj drahšia špecialita. V deň môjho obeda to bolo jelenie stehno.

Dátum pobytu: september 2017
Poďakujte používateľovi Ivanas17.
Recenzované: 25. októbra 2016

Hotel ma výbornú polohu, priamo v centre mesta. Izby sú krásne veľké, celkom čisté, tichá lokalita. Jedine čo ma prekvapilo bolo, že som si objednala raňajky do izby, pretože už o 8 mej som musela opustiť hotel(a hotel má raňajky ževraj až od 9tej). Deň pred mojim odchodom mi doniesli ranajky do izby. Stým, že keď som sa vrátila na izbu tak som videla len tácku s príborom čajom, medíkom, pohár a dva krajce chleba, mini žemlička a tuším sladké pečivo. Tak som si myslela,že syr a šunku mi donesú ráno. Ráno som trocha bola prekvapená, ze nikto nechodí s mojim syrovo- šunkovým tanierom . Tak som sa pozrela do chladničky a tam mi už asi večer dali ten syrový tanier. Keď som to chcela jesť bolo to celé zamrznuté- tvrdé ako kameň. Takže z raňajok som nemala skoro nič. Mohli mi nechať aspoň odkaz na tácke , aby som si pristala a z tej chladničky si vybrala zamrznutý syrový tanier. Prikladám fotku.

Dátum pobytu: október 2016
  • Typ výletu: Cestoval/a sólo
Poďakujte používateľovi Heni S.
Recenzované: 24. októbra 2016 cez mobilné zariadenie

Čistá pohroma ,boli sme tam prvý krát ale aj posledný ,je to katastrofa a úbohosť ,personál úplne neprofesionálny pri príchode čašníčka guľala očami neochotne mám hodila nápojovy lístok , káva bola odporna ,nikde inde sme sa tak zle necítili ako vo vašom penzióne , všade kde prídeme je úprimní a milí personál , prišli sme s dobrou náladou a odchádzali sme rozčúlení .Chceli sme si len posedieť a vychutnať dobrú kávu , nič viac .
Mali by ste zmeniť svoj prístup akým sa správate k svojím zákazníkom ,lebo takto o svojích zákazníkov prídete čo by bola veľká škoda ,keďže sa penzión nachádza v dobrej lokalite .

Dátum pobytu: september 2016
Poďakujte používateľovi fedamatajanka.
Recenzované: 3. októbra 2016

Je v skustku mestsky hotel so vsetkym co k tomu patri. Adresa v centre mesta, zopar parkovacich miest priamo pred hotelom. Pokracuje to recepcio a restauraciou. teda celkovop dojem kozmopolitneho hotela. Dobre.

Tip na izbu: apartman je umiestneny na najvyzsom poschodi, co je celkom zuajimava poloha s nadhladom na vecerny Martin
Dátum pobytu: apríl 2016
Poďakujte používateľovi ToroSplit.
Recenzované: 27. januára 2016

perfektna priestranna a cista izba, k dispozicii všetko potrebné vybavenie, vynikajuca a chutná restauracia a milý personal.poloha je priamo v centre martina, cize mate ku vsetkemu blizko. urcite odporucam. v okoli sa nachadza pár vyhliadok, ktoré je mozné navstivit.

Dátum pobytu: október 2015
Poďakujte používateľovi Luc K.