Martin
Recenzované: 24. októbra 2016 cez mobilné zariadenie

Čistá pohroma ,boli sme tam prvý krát ale aj posledný ,je to katastrofa a úbohosť ,personál úplne neprofesionálny pri príchode čašníčka guľala očami neochotne mám hodila nápojovy lístok , káva bola odporna ,nikde inde sme sa tak zle necítili ako vo vašom penzióne , všade kde prídeme je úprimní a milí personál , prišli sme s dobrou náladou a odchádzali sme rozčúlení .Chceli sme si len posedieť a vychutnať dobrú kávu , nič viac .
Mali by ste zmeniť svoj prístup akým sa správate k svojím zákazníkom ,lebo takto o svojích zákazníkov prídete čo by bola veľká škoda ,keďže sa penzión nachádza v dobrej lokalite .

Dátum pobytu: september 2016
Poďakujte používateľovi fedamatajanka.
Recenzované: 3. októbra 2016

Je v skustku mestsky hotel so vsetkym co k tomu patri. Adresa v centre mesta, zopar parkovacich miest priamo pred hotelom. Pokracuje to recepcio a restauraciou. teda celkovop dojem kozmopolitneho hotela. Dobre.

Tip na izbu: apartman je umiestneny na najvyzsom poschodi, co je celkom zuajimava poloha s nadhladom na vecerny Martin
Dátum pobytu: apríl 2016
Poďakujte používateľovi ToroSplit.
Recenzované: 27. januára 2016

perfektna priestranna a cista izba, k dispozicii všetko potrebné vybavenie, vynikajuca a chutná restauracia a milý personal.poloha je priamo v centre martina, cize mate ku vsetkemu blizko. urcite odporucam. v okoli sa nachadza pár vyhliadok, ktoré je mozné navstivit.

Dátum pobytu: október 2015
Poďakujte používateľovi Luc K.
Recenzované: 25. januára 2016

Krásne ubytovanie za primeranú cenu v úplnom centre mesta. Určite sem pôjdem aj nabudúce. Zvonku možno nevyzerá luxusne, ale vnútorné vybavenie izieb je nadpriemerné. Raňajkové menu bolo tiež veľmi chutné.

Dátum pobytu: január 2016
Poďakujte používateľovi 19lia19.