141968 recenzií
Recenzované: 20. februára 2018

Spali sme tu dve noci, bolo čisto (upratovanie denne), raňajky v pohode (nič extra slávne, ale nebolo ani čo vytknúť), wifi rýchle. Dostatok miest na parkovanie. Wellnes pekný, ale bez bazéna (fínska, parná a infra sauna, vírivka, tepidárium). Bolo nás tam spolu desať, to sme sa už ale začínali trochu tlačiť. Masáž sa nedá objednať.
Večer sa konal firemný galavečer - organizácia dobrá, jedlo fajn. Hotel ponúkol veľmi priaznivé ceny za alkohol pri kúpe celej fľaše.

Dátum pobytu: február 2018
Poďakujte používateľovi rudolf n.
Recenzované: 21. októbra 2017 cez mobilné zariadenie

Vyborne jedlo, mily personal. Mali sme rodinnu oslavu a boli sme velmi spokojni a hotel je baby friendly, ciste prostredie a prijemna atmosfera. Hotel nam pripravil aj velmi peknu vyzdobu. Urcite prideme aj nabuduce.

Dátum pobytu: október 2017
1  Poďakujte používateľovi MiroslavK63.
Recenzované: 21. októbra 2017 cez mobilné zariadenie

Navstivili sme hotel prvykrat a boli sme naozaj velmi poteseni krasnou atmosferou a gastronomickym zazitkom a velmi milym a ustretovym personalom :-). Urcite sa radi vratime. Velmi krasne nam pripravili pohostenie a vyzdobu.

Dátum pobytu: október 2017
Poďakujte používateľovi Lukáš S.
Recenzované: 18. októbra 2017

Slávnosť sa skončila sklamaním. Veľmi negatívna skúsenosť s personálom hotela i jedlom. Pri príchode hostí sa ani len nepozdravili... Neochotní zamestnanci. Bolo evidentné, že sú im hostia na obtiaž. Nemajú šatňu s vešiakmi, bolo nás cca 80 hostí. V účtovaní údajných škôd sú jednotka!!!

Poďakujte používateľovi Hotelovyhost.
Recenzované: 5. septembra 2017

Nas svadobny den bol vdaka personalu a sluzbam Hotela Bystricka vynimocny a budeme nan navzdy spominat, ako na jeden z najkrajsich dni nasho zivota. Profesionalny pristup personalu, ktory bol zaroven schopny vyplnit aj nase individualne poziadavky, pocnuc od sympatickej manazerky Lenky, cez mile recepcne/recepcneho, ochotnu a profesionalnu obsluhu restauracie do skorych rannych hodin, nekonciac kvalitnou kuchynou ma hotel od nas 5 hviezdiciek. Nasi hostia zo SR aj zo zahranicia vyuzili taktiez aj ubytovacie a restauracne sluzby na par extra dni po nasej svadbe a odchadzali velmi spokojni. Dokonca par ludi aj s kilami navyse, vdaka skvelej kuchyni. Nam ako mladomanzelskemu paru bol poskytnuty svadobny apartman, ktory sme vyuzivali pocas celeho svadobneho dna a noci. Dakujeme a odporucame!
Janka & Brano

Tip na izbu: Tiche prostredie a dobra dostupnost do celeho okolia mesta Martin su vyhodou.
Dátum pobytu: august 2017
1  Poďakujte používateľovi JankaC35.