“Jedlo”

Nhabe vietnamese bistro
Na pozícii č. 1 spomedzi 1 Rýchle občerstvenie v Martine

Jedlo v tomto bistre je super, chutné za dobré ceny a nie je ani nejaké mastné alebo nejaké pokazené, je fakt super a je jedlé! Odporúčam na rýchle občerstvenie :)

Dátum návštevy: apríl 2019
Poďakujte používateľovi zubrienka400.
Na túto recenziu odpovedal zamestnanec zariadenia NhaBe_bistro, Majiteľ v zariadení Nhabe vietnamese bistro.Zodpovedané: pred 3 týždňami

Ďakujeme pekne

Zrecenzované: 16. augusta 2019 cez mobilné zariadenie

Bufet s dobrou kuchyňou! Tiež fajn, že sa stravníci môžu poznať podľa krsného mena ..................................

Poďakujte používateľovi Maj063.
Na túto recenziu odpovedal zamestnanec zariadenia NhaBe_bistro, Majiteľ v zariadení Nhabe vietnamese bistro.Zodpovedané: 20. augusta 2019

Ďakujeme :)

Zrecenzované: 17. júla 2019

Dobrý deň,

som stály zákazník Nhabe a naozaj som si túto reštauráciu obľúbila.
Jediná slabá stránka je, že mám pocit, že porcie sa zmenšujú. Vždy som bola do popuku najedená, skoro štvrť porcie som nechala na stole a už sa mi 2x po sebe stalo, že som mala ani nie 5 malých mäsiek v BumBoNamBo a ani nie pol lyžičky sušenej cibule a tanier vôbec nebol plný a môj zaludok tiež.

Mrzí ma, že sa toto deje práve mojej obľúbenej reštaurácií.

Možno to časom bude lepšie, možno len nový staff... kto vie :) inak spokojnosť - chuť vždy dokonalá.

Dátum návštevy: júl 2019
Poďakujte používateľovi Stanka S.
Na túto recenziu odpovedal zamestnanec zariadenia NamoN27, Majiteľ v zariadení Nhabe vietnamese bistro.Zodpovedané: 19. júla 2019

Dobrý deň Stanka,

ďakujeme za recenziu. Sme veľmi radi, že vám u nás chutí a pravidelne sa ku nám vraciate. Táto skúsenosť nás mrzí, ale od začiatku máme na všetky jedlá stanovené presné normy, ktorých sa držíme. Porcie sú tak vždy rovnaké. Prednedávnom sme však menili riad, čo môže byť dôvod, prečo sa vám teraz porcie zdajú menšie.

Ak sa vám ešte v budúcnosti stane, že si na jedle všimnete nejakú nezrovnalosť, kľudne to riešte priamo na mieste s našou obsluhou. Aj keď sa prísne držíme noriem, stále sme len ľudia a vydáme denne niekoľko stovák jedál, takže malá chybička sa občas môže pritrafiť. Tým, že na to upozorníte priamo v bistre, vieme to hneď vyriešiť k vašej spokojnosti. Takto spätne s tým už bohužiaľ nič nespravíme.

Ďakujeme za pochopenie.

Zrecenzované: 4. júla 2019

Moderný štýl,chutné jedlo a vcelku rýchlo sa najete. Skôr mladšia klientela,ale už sa objavia aj starší zákazníci. Jedlo niekedy ochutené lepšie,ale vždy sa dá..za primeranú cenu.Na bistro v Martine naozaj fajn. Viac takýchto kreatívnych ľudí by sa zišlo. A hlavne nezaspať na vavrínoch.

Dátum návštevy: júl 2019
Poďakujte používateľovi GabikaAderia.
Na túto recenziu odpovedal zamestnanec zariadenia NamoN27, Majiteľ v zariadení Nhabe vietnamese bistro.Zodpovedané: 9. júla 2019

Ďakujeme veľmi pekne.

Zrecenzované: 5. júna 2019

Prijemné vietnamske bistro; príjemná zmena oproti iným vietnamským gastro prevádzkach. Mladí kolektív; rychla obsluha aj napriek obedňajšiemu náporu. Stala ponuka; ale dala sa vybrať aj bezlepková varianta. A za málo peňazí.

Dátum návštevy: jún 2019
Poďakujte používateľovi PetraB3155.
Na túto recenziu odpovedal zamestnanec zariadenia NamoN27, Majiteľ v zariadení Nhabe vietnamese bistro.Zodpovedané: 6. júna 2019

Ďakujeme veľmi pekne :)

Cestovatelia, ktorí si pozreli Nhabe vietnamese bistro, si pozreli aj

Martin, Žilinský kraj

Navštívili ste Nhabe vietnamese bistro? Podeľte sa o svoje zážitky!