“Mierne sklamaný, bolo to dosť ospevované...”

Nhabe vietnamese bistro
Na pozícii č. 1 spomedzi 1 Rýchle občerstvenie v Martine
Zrecenzované: 24. marca 2018

Prostredie sa mi veľmi páči, jednoduchý motív a príjemné miesto. Hodnotím však hlavne jedlo a to bolo pre mňa priemer... Jedlo bolo studené a jedlo sa mi to dosť zle. Mäso bolo výborné ale celkovo to na mňa pôsobilo slabšie...

1  Poďakujte používateľovi IvanP4158.
Na túto recenziu odpovedal zamestnanec zariadenia Namo N, Majiteľ v zariadení Nhabe vietnamese bistro.Zodpovedané: 16. mája 2018

Ďakujeme za názor :)

Zrecenzované: 20. marca 2018

Výnimočne chutné jedlo, plné rôznych chutí, zaujímavých kombinácií a iba čerstvých surovín, ktoré pripravujú pred Vami ! K tomu ešte perfektný dizajn a milí personál, ktorí vysvetlí menu.

Poďakujte používateľovi alenamatk0va.
Na túto recenziu odpovedal zamestnanec zariadenia Namo N, Majiteľ v zariadení Nhabe vietnamese bistro.Zodpovedané: 20. marca 2018

Ďakujeme Alena :)

Zrecenzované: 28. februára 2018

Krásne miesto s príjemným pocitom, v ktorom som sa cítila ako doma. Veľmi milá, príjemná a usmievavá obsluha, ktorá nám vždy zdvihne náladu. Jedlo je kvalitné, zdravé a rozmanité. Ochutnala som už skoro všetky druhy a každé je výnimočné a veľmi chutné. Vyzdvihnúť by som chcela tiež aj Saigon pivko a vietnamské limonády Mango, Kokos a Liči. Som veľmi rada, že niečo takéto máme práve v Martine a teším sa na nové jedlá. Odporúčam každému :) Len tak ďalej.

1  Poďakujte používateľovi MonikaC3175.
Na túto recenziu odpovedal zamestnanec zariadenia Namo N, Majiteľ v zariadení Nhabe vietnamese bistro.Zodpovedané: 5. marca 2018

Ďakujeme veľmi pekne :)

Zrecenzované: 27. februára 2018 cez mobilné zariadenie

Krásné a čisté prostredie kde je úžasná obsluha. Jedlo je super preto sa tu vždy rád vrátim ;) Mne osobne najviac chutí vietnamský guláš ale aj všetko ostatné nemá chybu ;)

Poďakujte používateľovi MartinK6510.

Ďakujeme Martin :)

Zrecenzované: 27. februára 2018 cez mobilné zariadenie

Vynikajúce vietnamské jedlo vo veľmi príjemnom prostredí s vždy ochotnou obsluhou. Odporúčam každému.

1  Poďakujte používateľovi JurajB145.

Ďakujeme Juraj :)

Cestovatelia, ktorí si pozreli Nhabe vietnamese bistro, si pozreli aj

Martin, Žilinský kraj

Navštívili ste Nhabe vietnamese bistro? Podeľte sa o svoje zážitky!