“To najlepšie čo tu kedy bolo”

Nhabe vietnamese bistro
Na pozícii č. 1 spomedzi 1 Rýchle občerstvenie v Martine
Zrecenzované: 28. februára 2018

Krásne miesto s príjemným pocitom, v ktorom som sa cítila ako doma. Veľmi milá, príjemná a usmievavá obsluha, ktorá nám vždy zdvihne náladu. Jedlo je kvalitné, zdravé a rozmanité. Ochutnala som už skoro všetky druhy a každé je výnimočné a veľmi chutné. Vyzdvihnúť by som chcela tiež aj Saigon pivko a vietnamské limonády Mango, Kokos a Liči. Som veľmi rada, že niečo takéto máme práve v Martine a teším sa na nové jedlá. Odporúčam každému :) Len tak ďalej.

1  Poďakujte používateľovi MonikaC3175.
Na túto recenziu odpovedal zamestnanec zariadenia Namo N, Majiteľ v zariadení Nhabe vietnamese bistro.Zodpovedané: 5. marca 2018

Ďakujeme veľmi pekne :)

Zrecenzované: 27. februára 2018 cez mobilné zariadenie

Krásné a čisté prostredie kde je úžasná obsluha. Jedlo je super preto sa tu vždy rád vrátim ;) Mne osobne najviac chutí vietnamský guláš ale aj všetko ostatné nemá chybu ;)

Poďakujte používateľovi MartinK6510.

Ďakujeme Martin :)

Zrecenzované: 27. februára 2018 cez mobilné zariadenie

Vynikajúce vietnamské jedlo vo veľmi príjemnom prostredí s vždy ochotnou obsluhou. Odporúčam každému.

1  Poďakujte používateľovi JurajB145.

Ďakujeme Juraj :)

Zrecenzované: 27. februára 2018 cez mobilné zariadenie

Boli sme s rodinou a jedlo bolo výborné, veľká porcia (čo sme nezjedli nám zabalili na doma) príjemné prostredie aj ľudia :) určite prídem aj nabudúce ;)

Dátum návštevy: december 2017
1  Poďakujte používateľovi martsalini.

Ďakujeme veľmi pekne :)

Zrecenzované: 27. februára 2018 cez mobilné zariadenie

Tie su to neskutocne ❤kokosova slahacka a k tomu teple vonave a neskutocne famozne vafle s oflambovanym bananom v kokose tak to musite skusit aj vy

Poďakujte používateľovi MonikaB5960.

Ďakujeme Monika :)

Cestovatelia, ktorí si pozreli Nhabe vietnamese bistro, si pozreli aj

Martin, Žilinský kraj

Navštívili ste Nhabe vietnamese bistro? Podeľte sa o svoje zážitky!