“Ach tí čašníci... ”

Máte fotografiu?
Pridajte ju.
Café Pasáž
Na pozícii č. 35 spomedzi 48 Reštaurácie v Martine
Opis: Zastavte sa v Café Pasáž. Začnite váš deň s raňajkami u nás, vychutnajte si obed, skvelé kávy alebo domáce dezerty. Štavnaté burgery, wrapy a jedlá z grillu. Každý piatok a sobotu live DJ.
Zrecenzované: 2. apríla 2018 cez mobilné zariadenie

Túto kaviareň /reštauráciu navštevujem pomerne často. Čo sa týka prostredia, nemám príliš čo vytknúť. Možno len tú absenciu logiky, kedy na hornom poschodí musíte prejsť do nefajčiarskej časti cez fajčiarsku. Majú však dobre vyriešené odsávanie a napriek tomu, že tieto časti sú oddelené dverami, ktoré však nikdy nie sú zatvorené, cigaretový smrad necítite.
Ponuka je veľmi dobrá, jedlá chutné, lahodiace oku. Koláče som si doteraz tiež veľmi rada objednávala, avšak poslednýkrát koláč chutil vyslovene staro nedojedla som ho a neskôr mi z neho prišlo nevoľno a skončil v záchodovej mise skôr ako mal...
Najväčším nedostatkom sú jednoznačne čašníci. Jeden je ustavične dopleteny a nosí iné veci, ako si človek objednal a tých zvyšných snáď prijali na základe schopnosti tváriť sa, že robia zákazníkovi láskavosť, že ho obslúžia.
Silné tri hviezdy z piatich.

Dátum návštevy: apríl 2018
Poďakujte používateľovi JanaD1084.

Zrecenzované: 9. januára 2018 cez mobilné zariadenie

Kaviaren navstevujem casto. V Martine konecne nieco, co ma styl...prostredim aj ponukou. Napoje od vymyslu sveta, vyborne rychle jedla. Ceny na Martin vyssie ale ok...co mna tam vzdy vytoci je cas cakania na obsluhu, aj napriek tomu, ze je tam doslova armada casnikov a malo kedy uplne plno...cas cakania na obyc espresso 12min? Come on...mineralka 10min? Come on...hlavne nepomer ze jedlo casto dostanem do 15 min... Ale vzdy sa vratim a dufam, ze bude lepsie :)

Poďakujte používateľovi sluchatko.
Zrecenzované: 3. septembra 2018 cez mobilné zariadenie

Dátum návštevy: september 2018

Cestovatelia, ktorí si pozreli Café Pasáž, si pozreli aj

Martin, Žilinský kraj

Navštívili ste Café Pasáž? Podeľte sa o svoje zážitky!