“Perfektné raňajky”

Vintage bistro restaurant
Na pozícii č. 5 spomedzi 15 Reštaurácie v Lučenci
Zrecenzované: 3. októbra 2018

S raňajkami sme boli veľmi spokojní a radi sa tam vrátime. Obsluha veľmi príjemná a takisto kuchyňa.

Poďakujte používateľovi lenkav210.

Zrecenzované: 3. júla 2018 cez mobilné zariadenie

Jedlá sú vynikajúce.
1. BRAVČOVÁ PANENKA
2. STEAK Z HOVÄDZIEHO MÄSA
Obsluha sa správa milo a ústretovo s úsmevom na tvári.

Poďakujte používateľovi Exploration654170.
Zrecenzované: 2. júna 2018

Keďže sa reštaurácia nachádza blízko môjho bydliska, v meste, ktoré navštevujem v podstate každý deň, jedla som tu už mnohokrát. Mala som tu denné menu, ale aj jedlá zo sezónneho jedálnička či raňajky. Jedlo je tu naozaj vysokej kvality, pôsobí zdravo, chutne a pekne. Čo sa týka porcií, tie sú mnohokrát, alebo lepšie povedané, väčšinou vskutku maličké, že sa z toho človek ani nenaje a ceny sú naopak až astronomické na tak malé mesto, ale závisí od druhu jedla. Niekedy sú jedlá tak trochu bez chuti, inokedy možno aj trošku presolené, ale zase, chute sú veľmi subjektívne a je super, že dostanete na stôl soľničku, koreničku, ocot, olej či iné dochucovadlá a teda si môžte jedlo dotvoriť podľa svojho gusta. Moji obľúbenci sú hubové rizoto, raňajková ovsená kaša s lesným ovocím a orieškami a mrkvová polievka s kokosovým mliekom, ktorú som si raz objednala z denného menu. Prostredie je nádherné, útulné a skutočne vintage. Odporúčam navštíviť!

Poďakujte používateľovi LilianaP1757.
Zrecenzované: 31. mája 2018 cez mobilné zariadenie

Krásna terasa, výborné jedlo a šikovní čašníci. Super zážitok na naše výročie...
Potešil aj dobrý výber vína ;-)

Poďakujte používateľovi Chad_933.
Zrecenzované: 21. januára 2018 cez mobilné zariadenie

Vyborne jedlo skvele kombinovana chut a primerane porcie k cene. Moznost stravovania aj prostrednictvom denneho menu ktore je tiez velmi lahodne. Personal prijemny s dobrym vystupovanim. Napojova ponuka tiez postacujuca. Urcite sa vratime naspat.

Poďakujte používateľovi JanJ3052.

Cestovatelia, ktorí si pozreli Vintage bistro restaurant, si pozreli aj

Lučenec, Banskobystrický kraj

Navštívili ste Vintage bistro restaurant? Podeľte sa o svoje zážitky!