“Romantická večera na terase”

Vintage bistro restaurant
Na pozícii č. 5 spomedzi 15 Reštaurácie v Lučenci
Zrecenzované: 31. mája 2018 cez mobilné zariadenie

Krásna terasa, výborné jedlo a šikovní čašníci. Super zážitok na naše výročie...
Potešil aj dobrý výber vína ;-)

Poďakujte používateľovi Chad_933.

Zrecenzované: 21. januára 2018 cez mobilné zariadenie

Vyborne jedlo skvele kombinovana chut a primerane porcie k cene. Moznost stravovania aj prostrednictvom denneho menu ktore je tiez velmi lahodne. Personal prijemny s dobrym vystupovanim. Napojova ponuka tiez postacujuca. Urcite sa vratime naspat.

Poďakujte používateľovi JanJ3052.
Zrecenzované: 29. decembra 2017

Strašnú chuť som mala na halušky so slaninkou a potešila som sa že som to u vás našla na menu. Len ma veľmi sklamalo ked som otvorila obal že som nenašla slaninu. Volám na prevádzku že kde mám slaninu. odpoved znela že ju mám zamiešanú medzí haluškami, no mohla som miešať kolko chcem slaninu mi proste zabudli dať. Takže super skúsenosť :)

Poďakujte používateľovi Slaninka.
Zrecenzované: 29. decembra 2017 cez mobilné zariadenie

Prijemný personál, široký výber, výborné jedlo. Odporúčame a určite sa vrátime. Ďakujeme ešte raz :)

Poďakujte používateľovi sudrimanko.
Zrecenzované: 15. novembra 2017 cez mobilné zariadenie

Nic moc...len polievka bola top ..naozaj hovedzi vyvar .ziadna nahrada..Inak nic moc..moj syn mal makove sulance ale nechutili mu

1  Poďakujte používateľovi Sightseer673065.

Cestovatelia, ktorí si pozreli Vintage bistro restaurant, si pozreli aj

Lučenec, Banskobystrický kraj

Navštívili ste Vintage bistro restaurant? Podeľte sa o svoje zážitky!