“Halušky so ,,slaninkou,,”

Vintage bistro restaurant
Na pozícii č. 5 spomedzi 15 Reštaurácie v Lučenci
Zrecenzované: 29. decembra 2017

Strašnú chuť som mala na halušky so slaninkou a potešila som sa že som to u vás našla na menu. Len ma veľmi sklamalo ked som otvorila obal že som nenašla slaninu. Volám na prevádzku že kde mám slaninu. odpoved znela že ju mám zamiešanú medzí haluškami, no mohla som miešať kolko chcem slaninu mi proste zabudli dať. Takže super skúsenosť :)

Poďakujte používateľovi Slaninka.

Zrecenzované: 29. decembra 2017 cez mobilné zariadenie

Prijemný personál, široký výber, výborné jedlo. Odporúčame a určite sa vrátime. Ďakujeme ešte raz :)

Poďakujte používateľovi sudrimanko.
Zrecenzované: 15. novembra 2017 cez mobilné zariadenie

Nic moc...len polievka bola top ..naozaj hovedzi vyvar .ziadna nahrada..Inak nic moc..moj syn mal makove sulance ale nechutili mu

1  Poďakujte používateľovi Sightseer673065.
Zrecenzované: 8. marca 2017 cez mobilné zariadenie

Pre mňa priemer nič extra... slabý výber napojov,terasa bez výhľadu, čašníci sedeli za barom ...Ja sa nevratim

Poďakujte používateľovi Zana73.
Zrecenzované: 20. decembra 2016 cez mobilné zariadenie

Perfektne miesto, top personal a prijemna atmosfera Vintage bistro som si hned oblubila a vzdy sa sem rada vraciam urcite odporucam

1  Poďakujte používateľovi ViktoriaB471.

Cestovatelia, ktorí si pozreli Vintage bistro restaurant, si pozreli aj

Lučenec, Banskobystrický kraj

Navštívili ste Vintage bistro restaurant? Podeľte sa o svoje zážitky!