“Uplne top 😊”

Vintage bistro restaurant
Na pozícii č. 5 spomedzi 15 Reštaurácie v Lučenci
Zrecenzované: 20. decembra 2016 cez mobilné zariadenie

Perfektne miesto, top personal a prijemna atmosfera Vintage bistro som si hned oblubila a vzdy sa sem rada vraciam urcite odporucam

1  Poďakujte používateľovi ViktoriaB471.

Zrecenzované: 9. novembra 2016

Pri jedení steaku mi pod zubami vrzgali hrubé kryštáliky soli a ak som to nestihla (neinteligentne) vypľuť tak som nakoniec necítila chuť mäsa len soľ..
Partner mal kačacie prsia ale tie boli napoly surové. Ani ich nezjedol. Škoda.

Žeby nesprávny výber?

Poďakujte používateľovi MariaRima S.
Na túto recenziu odpovedal zamestnanec zariadenia miron435, Majiteľ v zariadení Vintage bistro restaurant.Zodpovedané: 11. novembra 2016

Každé kačacie prsia sa majú podávať medium rare a nie prepiecť a vysušiť tak ako to robia všetky reštaurácie a čínske fastfoody.
Hovädzí steak je pred servírovaním hosťovi dochutený morskou alebo himalájskou soľou a to ocení väčšina hostí...
Ďakujeme za recenziu...

Zrecenzované: 13. októbra 2016 cez mobilné zariadenie

Prijemne posedenie len škoda tej terasy bez výhľadu. Jedlo prijemne bez výhrad aj ked by možno bolo fajn mat tam viac na vyber

Poďakujte používateľovi BustaB6.
Zrecenzované: 3. októbra 2016 cez mobilné zariadenie

Výborne jedlo , obsluha ... pomer cena kvlaita na výbornú :)

Jednoduché pekné menu žiadna biblia , nebolo čo vytknúť ...

...

1  Poďakujte používateľovi MartinD5033.
Zrecenzované: 23. augusta 2016

Na začiatku sme boli veľmi milo prekvapení z prostredia - príjemné a nápadité. Personál bol veľmi milý - so servisom sme boli spokojní.

Jedlo bolo tiež fantastické - nezvyčajné a chutné. Nečakala som takúto výbornú reštauráciu v Lučenci ale teda určite odporúčam.

Poďakujte používateľovi Jozefinka.

Cestovatelia, ktorí si pozreli Vintage bistro restaurant, si pozreli aj

Lučenec, Banskobystrický kraj

Navštívili ste Vintage bistro restaurant? Podeľte sa o svoje zážitky!