“Vysoka kvalita”

Ristorante Romantik Pizza & Pasta
Na pozícii č. 5 spomedzi 20 Reštaurácie v Lučenci
Zrecenzované: 19. marca 2018 cez mobilné zariadenie

Najlepsia talianska restauracia v okoli s vybornymi talianskymi specialitami s perfektnou obsluhou a stale sa meniacim jedalnym listkom.

1  Poďakujte používateľovi MarianG1233.

Zrecenzované: 3. marca 2018 cez mobilné zariadenie

Restauracia sa nachadza v starsom komplexe, zvonku prilis nelaka ale urcite sa oplati vojst. :-). Vsetko bolo na vybornu, prijemna atmosfera, velmi mile casnicky - usmiate a ochotne...a to jedlo... maximalna spokojnost, vsetko ako ma byt. Odskusana paradajkova a hribova polievka, pizza, palacinky a salat Duck - vsetky jedla vyborne pripravene ziadne vyhrady. Jedina mala nevyhoda ze sa neda platit kartou ale hned vedla restauracie je bankomat takze da sa vyriesit aj toto. Urcite sa radi vratime.

Poďakujte používateľovi JurajV77.
Zrecenzované: 28. októbra 2017 cez mobilné zariadenie

Príjemné prostredie, milá obsluha. Veľmi dobre spracovaný jedálny lístok , nápaditý. Mali sme polievky hubová a slepačia - boli vynikajúce . Pizza detská ju zblajzli . Lazane dobré len cesto bolo trochu rozvarené, šalát z halumi výborný. Ďakujeme

Dátum návštevy: október 2017
1  Poďakujte používateľovi qarteto.
Zrecenzované: 20. augusta 2017 cez mobilné zariadenie

Išli sme do Lučenca na rýchly obed, tak sme sa zastavili v reštaurácii Romantik a boli sme milo prekvapení. Jedlo bolo vynikajúco pripravené, všetko delikatne, čakali sme minimálny čas a personál bol veľmi ochotný. Prostredie je prijemne a určite sa sem s priateľmi a rodinou vrátim.

Dátum návštevy: august 2017
1  Poďakujte používateľovi barbijam.
Zrecenzované: 20. augusta 2017 cez mobilné zariadenie

Boli sme tu s rodinou na obede, obsluha bola vynikajuca, jedlo bolo na velmi dobrej urovni, nemuseli sme vobec dlho cakat, vysoko odporucam. Urcite sa sem vratim aj s rodinou

Dátum návštevy: august 2017
Poďakujte používateľovi martin0133.

Cestovatelia, ktorí si pozreli Ristorante Romantik Pizza & Pasta, si pozreli aj

Lučenec, Banskobystrický kraj

Navštívili ste Ristorante Romantik Pizza & Pasta? Podeľte sa o svoje zážitky!