Dnes otvorené: Zatvorené
Návšteva

Do synagógy sme sa išli viac menej len tak pozrieť a to sme aj dostali. Prečítali sme si veci ale... viac informácií

Recenzované: 27. februára 2020
ycbluer
Zvolen, Slovensko
Výnimočný priestor

Synagóga v Lučenci ponúka výnimočný priestor, ktorý bol v čase našej návštevy hostiteľom... viac informácií

Recenzované: 15. decembra 2019
Barbora S
Zvolen, Slovensko

Recenzované: 30. decembra 2016

Krásna pamiatka treba to vidieť dá sa navštíviť a návšteva môže byť uskutočnená s so sprievodným slovom od pamiatkárov alebo pracovníkov mesta. Informačného centra

Dátum zážitku: máj 2016
Poďakujte používateľovi jaga602016.