Platby partnerov ovplyvňujú poradie zobrazených cien. V prípade spôsobu zoradenia vybraných alebo sponzorovaných ponúk môžu platby partnerov tiež ovplyvniť poradie uvedených ubytovaní.
Recenzované: 14. októbra 2019

hotel Miraj NEZODPOVEDÁ kvalitou služieb, ubytovacím zariadením a neprofesionalitou personálu úrovni 4* hotela.
Štandarná izba pre 2 osoby je predražená. Má síce veľkosť postele king size, ale zároveň je jediným kusom zariadenia, ktoré spĺňa štandard 4* izby. V izbe pre 2 osoby bola len jedna stolička, žiadne kreslo, prázdna chladnička, žiadne poháre na vodu, dva poháre na víno - každý inej veľkosti. Chýbala kanvica na varenie vody na čaj alebo kávu.
Hliníkové okná a hliníkové dvere do kúpeľne, ukončenie garniže novinovým papierom, fľaky na kobercoch a na stene, trčiace káble zo stien, pripomínajú skôr robotnícku ubytovňu ako 4* hotel.
Priestory bowlingových dráh sú postavené priamo pod ubytovacím zariadením. Keďže nie sú odhlučnené, aj dve poschodia nad nimi počuť každé rolovanie bowlingových gúľ a zrážané kolky. Keď som chcela vymeniť izbu o poschodie vyššie, od recepčnej som dostala informáciu, že to nemôže urobiť, pretože nevie, či sa vôbec nachádzajú izby na 3 a 4 poschodí. Pracuje tu totiž iba štvrtý deň.
V jedálni boli prázdne nádoby na jedlo, len fľaky na obrusoch a spadnuté názvy naznačovali, aký bol ich obsah v dobe minulej. Chýbali kliešte na pečivo, o deviatej ráno nebolo ani pečivo. Chýbal tanierik pod kliešte na volské oká a malé lyžičky neboli vôbec. Rannú idylu doplnil dekor v podobe zvädnutých kvetov, prípadne prázdne kvetináče.
V žiadnom hoteli som sa ešte nestretla s tým, že by si dovolil prikazovať svojim platiacim hosťom, čo smú alebo nesmú konzumovať v izbách.
Zlý dojem z hotela nenapravili ani predimenzované a prázdne priestory.
Veľmi by som odporučila majiteľom, aby navštívili ktorýkoľvek 4* hotel v Európe a nabrali tak inšpiráciu na odstránenie nedostatkov.
Daniela

Tip na izbu: the price of rooms corresponds lower quality accommodation
Dátum pobytu: október 2019
Poďakujte používateľovi danielakovacova.
Recenzované: 2. októbra 2019 cez mobilné zariadenie

V hoteli sme strávili víkend. Prvý dojem , tak trocha sklamanie, pretože vonkajšie morské kúpalisko už bolo zatvorené a prebiehali tam stavebné práce. Dojem vylepšila chutná večera vo forme b miufetu a neskôr skvelé wellness v krásnych priestoroch. Taktiež raňajky boli bohaté a veľmi chutné. Izba s kúpeľňou boli obe celkovo veľmi priestranné a jediné čo nám chýbalo bol trošku hrubší matrac na prístelke pre dcéru. Ďalšou nevýhodou je aj poloha rezortu ktorý sa nachádza na okraji mesta, relatívne ďaleko od centra.

Dátum pobytu: september 2019
Poďakujte používateľovi Erika O.
Recenzované: 2. októbra 2019

Izba pekná, priestranná, ako aj kúpeľňa, posteľ vysoká, s dobrým matracom, wellness poslabšie: 2 menšie vírivky, z toho jedna súkromná, určená pre rezervácie, suchá sauna výborná, parná dobrá,ale mala pokazené, netesniace a veľmi vŕzgajúce dvere, čo pôsobilo dosť rušivo ... bazénik malý, účel trochu sa okúpať a v malej miere zaplávať splnil
strava výborná - dobrý výber studenej a teplej kuchyne v rámci polpenzie
personál či už v jedálni alebo na recepcii bol pozorný a úslužný
celkový dojem z víkendového pobytu - veľmi dobrý

Poďakujte používateľovi piedro68.
Recenzované: 1. septembra 2019 cez mobilné zariadenie

Navštivili sme hotel ako kúpalisko, čo povedať. V roku 2019 neexistuje v niakom priestore možnosť bez hotovostnej platby, teda ak nemáte hotovosť skrátka nemáte nič. Bufety doslova grc.. kebab tanier 6€ čo zloženie vyzerá ako už niečo požuté a vyvrátené a pohľad na “kuchyňu” a “kuchárov” odpudzujúci.
Prístup k tobogánom ako “protišmikový” je vystužený uterákmi na zemy ako istota haha.
Plavčíkov som za svoj 4h pobyt nevidel a ako som sa započul je ich málo.
Skrinky na doklady alebo ukladací priestor bol neprístupný asi z dôvodu množstva ľudí.
Určite sme čakali boom, po takých reklamách dodatkoch a výzoru ak idete okolo hotela, kúpalisko nás sklamalo na plnej čiare ale dúfame že hotel je na úrovni 4*. :)

Dátum pobytu: september 2019
1  Poďakujte používateľovi herolmalfer.
Recenzované: 27. augusta 2019 cez mobilné zariadenie

Obávali sme sa tohto rezortu po samých negatívnych recenziách,ale čo by sme mohli čakať od večne nespokojných Slovákov ktorí vedia len kritizovať. Izby boli priestranné,čisté,veľké plus bola klíma,takže sme nemuseli mať otvorené okno,aj keď tie spomínané kamióny a autá čo jazdia okolo tiež nie sú taký strašný problém. Kde dnes nejazdia autá? Treba ísť na chalupku na samotu u lesa keď niekomu vadí bežný hluk z cesty. Jedlo bolo tiež veľmi chutné,celkom veľký výber,na večeru mi chýbal nejaký dezertík. Bazény boli super,nebolo veľa ľudí,lehátka boli vždy voľné. Trochu by mohli popracovať na vybavenosti baru u bazéna,mali tam len kávu a fľaškové limonády. Chcelo by to možno nejaké miešané nápoje a podobne. My sme boli spokojní,užili sme si to takže určite odporúčame

Poďakujte používateľovi P2011MLandreaf.