Platby partnerov ovplyvňujú poradie zobrazených cien. V prípade spôsobu zoradenia vybraných alebo sponzorovaných ponúk môžu platby partnerov tiež ovplyvniť poradie uvedených ubytovaní.
Recenzované: 24. septembra 2017

Po prečítaní starších recenzií určite náprava k lepšiemu. Personál veľmi príjemní a ústretoví. Izby priestranné, čistučké a voňavé. Kuchyňa super. Kto sa sťažuje na stravu, chcela by som vidieť, čo jedáva doma :-))) . Wellness na vysokej úrovni. Fitko - kto chce určite si zacvičí. Chýba hudba, narátala som štyri stroje na ramená ( zbytočné) a žiadny stacionárny bicykel s opierkou. My sme boli cez týždeň, takže žiadny problém s čakaním, wellness poloprázdny, ale ako to funguje cez víkend neviem. Veľmi veľké mínus, ale veľmi veľké, izby nemajú balkóny (nemali sme kde sušiť veci, aj keď v kúpeľni je veľký radiátor, stále málo), hliníkové okná - otras (neznesiteľný hluk zvonku, podotýkam budova je postavená na hlavnom ťahu smer Košice). Boli sme ubytovaní na izbe č. 118, pod nami bowling, rachot do zbláznenia, určite túto časť treba odhlučniť. Nato, že je to nový resort, pretekala sprcha, kľučka na kúpeľni vypadávala, ale toto všetko sa dá opraviť. Majiteľovi držím palce, určite sa ešte zastavíme a dúfam že budeme milo prekvapení.

Dátum pobytu: september 2017
1  Poďakujte používateľovi 790denisaa.
Recenzované: 19. septembra 2017

V mene našich hostí ďakujeme za úžasný svadobný deň v hoteli Miraj, odporúčam hotel aj tým, ktorí hľadajú hotel aj na celú svadbu s obradom. Príjemná terasa s už pripravenou slavobránou a bielym kobercom, veľkorysá sála s detským kútikom a ochotný personál nám uľahčili náš svadobný deň. Komfortné ubytovanie pre hostí a úžasný svadobný apartmán s vírivkou pre mladomanželov zadarmo bol len čerešničkou na torte. Oceňujem hlavne otvorenú a ústretovú komunikáciu s pánom Gajdošíkom, ktorý nám bol veľmi nápomocný a pomohol okrem iného aj s prípravou svadby. Celý deň sme strávili na hoteli, nemuseli sme sa nikde presúvať (čo vo svadobný deň pomôže), prostredie je pre fotenie krásne. A JEDLO BOLO SKVELÉ. Rozhodne odporúčame všetkými desiatimi nielen na svadbu

Dátum pobytu: september 2017
2  Poďakujte používateľovi GrandTour732053.
Recenzované: 13. septembra 2017

Náš krátky pobyt slúžil ako prieskum pre budúcoročný dlhší pobyt. A ako dopadol?
Izby sú nové, krásne, priestranné, postele veľké ak si požiadate o prístelku pre dieťa, tá už taká dobrá a pohodlná nie je, ale vyspať sa dá.

Polpenzia počas nášho pobytu znamenala že na večeru si môžete vybrať z niekoĺkých jedál (nie bufetové stoly), takže oveľa viac sa určite oplatí vybrať si večeru z menu. Kuchyňa je inak vynikajúca, všetko čo sme mali bolo fakt skvelé, samozrejme zodpovedala tomu aj cena, ale stále v slušných medziach strednej

Dátum pobytu: august 2017
1  Poďakujte používateľovi jakuvo.
Recenzované: 12. septembra 2017

Bazén sme navštívili cez teplý letný deň. Nakoľko sme nemali hotovosť, platili sme kartou na recepcii. Od štvorhviezdičkového hotela by som čakala minimálne rovnošatu a nieto, aby skryli neporiadok za pultom. Recepčná tiež nepatrila medzi najpríjemnejšie. Oceňujem, že lehátka, aj slnečníky boli v cene, avšak sme boli nemilo prekvapený všadeprítomným zápachom, čo človek ktorý príde relaxovať neocení. Rozumiem tomu, že voda v bazénoch musí spĺňať nejaké hygienické štandardy, viac ako soľ sme však vo vode cítili chlór. Naozaj neskrývam sklamanie a určite by som tento priestor neohodnotila štyrmi hviezdičkami a už ho viac nenavštívim. Pomer cena kvalita nezodpovedá ani trochu. V porovnaní napríklad hotelom Salamandra v Banskej Štiavnici, ktorý má tiež 4 hviezdičky je kvalita služieb a prístup personálu neporovnateľný.

Dátum pobytu: august 2017
3  Poďakujte používateľovi petadrahosova.
Recenzované: 5. septembra 2017 cez mobilné zariadenie

Rezort nie je dokončený! Hned na parkovisku nás čakalo prekvapenie s hromadou odpadkov. Zariadenie hotela je veľmi chabé a chodby vyzerajú ako staré budovy komunizmu . Mali sme Deluxe apartmán - no nevyzeral tak . Klíma nezasekana do steny ( to sme ale mali šťastie , lebo klasické apartmány ani klímu nemajú ) záchod len položený , žiadne upevnenie , takze bacha! Hotel nemá hotelový bazén, ale verejne kúpalisko , kde je miliarda ľudí , plus si musíte extra platit vstupné . Este som nezažila , ze raňajky hotel neponúka v cene apartmánu - na Slovensko dosť vysoké ceny, takze by som očakávala nejaký lepsi servis. Sedeli sme na terase a radšej sme si odsadli od steny , masívne zulove obloženie , no bohužiaľ tiež nie je dokončené a kocky sa vytláčajú od steny . Tak len pre istotu tam nesadať , keby náhodou chcela vypadnúť . Hotel nie je luxusný rezort , ale luxusne stavenisko . Jedine co možem pochváliť , bol čučoriedkovy džús . ‍♀️

Dátum pobytu: august 2017
4  Poďakujte používateľovi Lubomira H.