“Dobre sme si posedeli”
Recenzia Restart Burger

Restart Burger
Na pozícii č. 1 spomedzi 54 Reštaurácie v Liptovskom Mikuláši

Stravili sme tu dlhsi cas, jedlo pitie, ale aj sme sa zabavili. Vsetko bolo v poriadku, aj obsluha. Boli sme spokojni.

Dátum návštevy: september 2018
Poďakujte používateľovi SimonElka.

Burger bol veľmi chutne a rýchlo pripravený. Vynikajúci pomer cena/kvalita, rozhodne odporúčam navštíviť ak hladáte dobré jedlo za rozumnú cenu.

Dátum návštevy: júl 2019
Poďakujte používateľovi patriksanta.
Zrecenzované: 16. júla 2019

Tomuto podniku dávam plný počet hviezd aj napriek jednej čašníčke :) . Tento podnik poznám už z Popradu, takže pre mňa žiadna novinka. Jedlo naozaj nesklamalo a bolo na 1-tku. Burger lahodný, šťavnatý, top mäso aj omáčka. Atmosféru príjemného posedenia nám však pokazila chaotická, nafučaná čašníčka :). Keď pozberala prázdne taniere pri iných stoloch, miesto toho aby to zaniesla do kuchyne to nahádzala do rúk svojmu kolegovi ako menejcennému :). My sme si objednali 3 x cheesecake. Dlho sa nič nedialo, tak sme sa ozvali, že ako to vyzerá, jej odpoveď bola "zabudla som, prišlo mi 15 stolov". Vravíme si, OK stane sa, sme ľudia. Priniesla však len dva. Keď sme jej oznámili, že sme chceli tri a nie dva, tak vybehla, že sme chceli dva. Miesto toho aby sa ospravedlnila, bola drzá, zabúda a ešte aj klame. Nebudem však kvôli jednej osobe kaziť celkové hodnotenie podniku.

Dátum návštevy: júl 2019
Poďakujte používateľovi Miroslav M.
Zrecenzované: 29. júna 2019 cez mobilné zariadenie

Jedna z najlepšich reštaurácii v okolí. Návštevníci s chuťou na burger jednoznačne sem. Personál príjemný a priateľský..
Mne osobne tu vadí menší priestor a skoro vždy prehustené ľuďmi a obsadené.

Dátum návštevy: jún 2019
Poďakujte používateľovi GabikaV6.
Zrecenzované: 29. mája 2019

Zobral som sem kamosov na burger a vsetkym chutilo. Ani som necakal, ze take dobre ohlasy budu. Lepsi burger som nikde inde v zivote nejedol!

Dátum návštevy: jún 2018
Poďakujte používateľovi sebastian_svitek.

Cestovatelia, ktorí si pozreli Restart Burger, si pozreli aj

Demänovská Dolina, Žilinský kraj

Navštívili ste Restart Burger? Podeľte sa o svoje zážitky!