“Super burger”
Recenzia Restart Burger

Restart Burger
Na pozícii č. 1 spomedzi 48 Reštaurácie v Liptovskom Mikuláši
Zrecenzované: 29. septembra 2018 cez mobilné zariadenie

Veľmi chutné jedlo a príjemná obsluha.
Síce otvárajú až o 12:00, no oplatí sa s obedom počkat :) + kniha k jedlu
(Mám tam jednu rozčítanú, určite sa vrátim:)

Dátum návštevy: september 2018
Poďakujte používateľovi svet75.

Zrecenzované: 24. septembra 2018

veľmi kvalitný podnik, široký výber burgerov, aj vegetariánskych. okrem toho krídelká, milkshaky . v ponuke aj dobré pivo . obsluha tiež na vysokej úrovni .
je to mensi podnik pri namesti a kvalita prevysuje kapacitu podniku takze sa moze stat ze maju casto plno. oplati sa stol si rezervovat.
jedina chyba je ze nemaju pobocku v bratislave :)

Dátum návštevy: september 2018
Poďakujte používateľovi LaciK11.
Zrecenzované: 4. septembra 2018 cez mobilné zariadenie

Nedávno som sa s priateľmi zastavil vo vychválenom podniku Restart burger s úmyslom vychutnať si dobré jedlo v príjemnom prostredí, ale reštauráciu sme opúšťali úplne sklamaní a rozčúlení. Začalo to nepríjemnou obsluhou, ktorá bola odmeraná a správala sa k nám arogantne. Na jedlo sme čakali vyše hodiny a naše požiadavky neboli uskutočnené. Musíme pochváliť krídelká, ale burgre boli priemerné.
Aby sme to zhodnotili tak všetko bolo v poriadku až na obsluhu a čakanie

Poďakujte používateľovi jozef34567.
Zrecenzované: 11. augusta 2018 cez mobilné zariadenie

... a urcite nelutujeme ! :) Skvele "Hranolceky" lepsiu prilohu som este nejedol a skvely Cayane Burger, urcite odporucam :)

Dátum návštevy: august 2018
Poďakujte používateľovi Mystique S.
Zrecenzované: 7. augusta 2018

Objednane jedlo a pitie sme museli dvakrat pripominat.
Je skoda ze prijemne prostredie a chutne jedlo trosku kazi dotahovanie sa s obsluhou.

Dátum návštevy: august 2018
Poďakujte používateľovi Michal D.

Cestovatelia, ktorí si pozreli Restart Burger, si pozreli aj

Demänovská Dolina, Žilinský kraj
Bobrovnik, Žilinský kraj

Navštívili ste Restart Burger? Podeľte sa o svoje zážitky!