“Celkom faajn”
Recenzia Restart Burger

Restart Burger
Na pozícii č. 2 spomedzi 55 Reštaurácie v Liptovskom Mikuláši
Zrecenzované: 30. marca 2018 cez mobilné zariadenie

Promptna rezervacia (30min pred), vyber hamburgeru aj s jeho upravou (bez niektorych prisad), kratke cakanie. Skvele, ine negativa co uviedli ostatni som nezaregistroval vobec (hamburger NY plus ine).

Poďakujte používateľovi viliamo2015.

Zrecenzované: 10. marca 2018 cez mobilné zariadenie

Reštaurácia je zaujímavá a príjemná a tak isto aj obsluha.. Burgre su alebo len burger menom NY je priemerný až podpriemerný a nicim zaujmavy. Zemla urcite nebude domaca ale niekde kupovana co sa aj odzrkadlilo na jej chuti. Absolutne obycajna a nevyrazna a takisto bolo na tom mäso. Porovnam s top burgrami u Travnicku v Ivanke a Bearded Brothers v NR. 4 body hlavne za interiér a obsluhu..

Poďakujte používateľovi AndrejV115.
Zrecenzované: 16. februára 2018 cez mobilné zariadenie

Najlepsi burger aký som na Slovensku jedla ❤️ ani som ho nestihla odfotiť, bola to naozaj exkluzivitka, ceny úplne prijateľné, obsluha vynikajúca, ovládajúci angličtinu, menu v angličtine bez problémov, krásne prostredie, toto chcete zažiť!

1  Poďakujte používateľovi monikaopartyova.
Zrecenzované: 7. februára 2018

Prvý pokus bol v piatok večer bez rezervácie. Slečna, ktorá mala usádzanie na starosti nám po opýtaní slušne povedala, že voľné bude až po 21:00. Tak druhý pokus v sobotu s rezerváciou na 19:00 (volali sme okolo 16:30). Krásny interiér, veľmi chutné burgre a hranolky, super nastajlovane na tanieri :) nečakali sme dlho. Výborné pivo. Milá a usmiata obsluha. Výborná cena.

Poďakujte používateľovi Lucia K.
Zrecenzované: 5. februára 2018 cez mobilné zariadenie

Pekne prostredie
Super obsluha
Burgre super aj pre vegetarianov
Velky vyber
Super hranolceky :)
......

Poďakujte používateľovi MartinS10837.

Cestovatelia, ktorí si pozreli Restart Burger, si pozreli aj

Navštívili ste Restart Burger? Podeľte sa o svoje zážitky!