“Štandardne jedlo v neskorých hodinách”
Recenzia Onur Kebab

Onur Kebab
Na pozícii č. 25 spomedzi 47 Reštaurácie v Liptovskom Mikuláši
Zrecenzované: 19. augusta 2018 cez mobilné zariadenie

Bol som asi tretí v poradí ale čakal som na kebab v placke asi 15min, jedlo bolo štandardne ale ničím neprekvapí.
Ak máte chuť na fastfood v neskorých hodinách tak určite radšej odporúčam Hellas.

Ps.: kde ste hladný, je neskoro večer a nemáte kde ísť tak na naplnenie žalúdka to stačí ale to je všetko.

Poďakujte používateľovi FirsZ.

Zrecenzované: 21. júna 2017

V Hellase maju lepsie jedlo, hranolky nic moc, maso bolo dobre aj zemla, maju aj pizzu. Dlho sa caka kym spravia jedlo. Robia aj donasku.

Poďakujte používateľovi jaroy33.
Zrecenzované: 22. októbra 2016

Konečne kebab kde majú ayran, pide a teľací kebab. Krásna spomienka na dovolenku v istabbule,kde nám čašník vysvetlil že kebab sa nezapíja kolou ale ayranom. PS nezabudnite prikúpiť drvené chilli.

1  Poďakujte používateľovi PePoHc.
Zrecenzované: 17. júla 2016

Ked sa povie pravy kebab tak to je onur kebab v LM!
Robia aj hovadzi aj stiplavy, robia ho dobre a rychlo, a osbluha je skvela majitelia su excelentný :)

Len tak dalej

1  Poďakujte používateľovi PetrIk S.
Zrecenzované: 18. apríla 2016

Prázdna reštaurácia, len jeden zákazník už čakal na svoju obejdnávku. Pri vstupe žiadny pozdrav, žiadny kontakt. Za pultom traja zamestnaci, slečna/pani ma nakoniec kontaktovala, sediac na nejakom pulte. Žiadny záujem o ponuku, holá objednávka. Pri platení som bol upozornený na chybu. Chcel som vyriešiť túto situáciu ale zazvonil telefón. Slečna/pani, ktorá sa mi mala určite a 100% venovať začala telefonovať. Preberala objednávku. Riešila zákazníka niekde v meste, a ja ako zakazník priamo pred ňou som bol totálne ignorovaný. Zobral som svoje peniaze a odišiel. Žiadny náznak o nápravu. Načo takýto podnik v meste? Nepotrebuje takto prázdny podnik zákazníka?
PS: jedlo je tam fajn, bol som tam už predtým, ale našťastie tam vtedy slečna/pani nesedela.

1  Poďakujte používateľovi ShopperPeet.

Cestovatelia, ktorí si pozreli Onur Kebab, si pozreli aj

Navštívili ste Onur Kebab? Podeľte sa o svoje zážitky!